Duży wybór w jednym miejscu

Carrefour to jeden z najlepiej wyposażonych sklepów – tutaj znajdziesz produkty spożywcze, sprzęt elektroniczny, ale także artykuły chemii gospodarczej czy kosmetyki. Urozmaicony asortyment sprawia, że nasi Klienci nie muszą odwiedzać kilku sklepów, aby zrobić zakupy. Wszystkie najpotrzebniejsze towary znajdą w jednym miejscu. To szczególne ułatwienie dla tych, którzy nie mają czasu na długie czekanie w kilku kolejkach. Wystarczy stanąć w jednej, aby dokonać transakcji. Zakupy w Carrefour to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu.

W naszej ofercie

Naszą nadrzędną zasadą jest proponować Klientowi produkty w jak najniższej cenie przy zachowaniu wysokiej jakości, dlatego w asortymencie można znaleźć artykuły renomowanych marek, w konkurencyjnej cenie. Na bieżąco sprawdzamy daty ważności, uzupełniamy wyposażenie sklepu tak, aby Klient znalazł u nas wszystko, co potrzebne. Carrefour nie ogranicza się tylko do stałej, całorocznej oferty. U nas można znaleźć również sezonowe produkty – walentynkowe prezenty, artykuły biurowe czy koszyczki wielkanocne – w zależności od tego, jakie zbliża się święto czy okazja (jak np. rozpoczęcie roku szkolnego). Podążamy również za najnowszymi trendami. Jeśli pojawia się nowy smak napoju, chipsów lub na rynek wchodzi nowa marka, szybko znajduje się ona w naszym asortymencie. To wszystko sprawia, że nasz sklep cieszy się ogromną popularnością, a liczba stałych, zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Obniżka cen w Carrefour

Spośród innych supermarketów wyróżniają nas atrakcyjne promocje w sklepie. Rabaty, które oferujemy, obejmują sezonowe przeceny – po rozpoczęciu roku szkolnego czy akademickiego można nabyć tańsze artykuły biurowe, z kolei po świętach, produkty tematycznie z nimi związane. Często organizujemy akcje promocyjne dla posiadaczy aplikacji mobilnej, a przede wszystkim proponujemy ofertę skierowaną do wszystkich – szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej lub w gazetce. Promocje w sklepie to najlepsza okazja do tego, aby kupić niezbędne artykuły w znacznie niższej cenie. Warto śledzić na bieżąco akcje promocyjne, aby wiedzieć, co w danym momencie najbardziej się opłaca.

Sklep przyjazny dla portfela

Oszczędzanie z Carrefour staje się łatwiejsze! Nie tylko wtedy, gdy obowiązują promocje w sklepie. Regularne ceny nie są wygórowane, a przy tym Klienci mają pewność, że otrzymują produkt wysokiej jakości. Rabaty to nie wszystko! Nasze akcje promocyjne obejmują również wszelkiego rodzaju konkursy z nagrodami, o których można dowiedzieć się w sklepie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji robić u nas zakupów, zapraszamy! Przystępne ceny, korzystne promocje w sklepie – tym właśnie wyróżniamy się na tle konkurencji, o czym mogą przekonać się nasi Klienci.

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu