Karta Seniora

Jeśli ukończyłeś 60 lat, przyjdź do hipermarketu Carrefour lub supermarketu Market, wypełnij formularz i odbierz swoją KARTĘ SENIORA. W każdy wtorek i czwartek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, otrzymasz rabat na zakupy do -10%*. Wraz z rachunkiem otrzymasz e-Kupon rabatowy, który możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów. Już teraz możesz przenieść swoją kart SENIORA do aplikacji Mój Carrefour i korzystać z dodatkowych kuponów rabatowych w telefonie.
Ściągnij aplikację Mój Carrefour, zarejestruj się podając adres e-mail oraz wpisz numer karty lub zeskanuj kod kreskowy.
Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym jest darmowe. Aplikacja Mobilna oraz Karta plastikowa również są bezpłatne.
Po zarejestrowaniu się lub przeniesieniu karty do aplikacji w zakładce „Kupony” znajdziesz swoje pierwsze kupony. Wystarczy, że je aktywujesz i podczas zakupów okażesz swoją kartę Senior w telefonie przy kasie. Rabat z kuponu obniży kwotę Twoich zakupów.
Nie. Kupon można zrealizować w sklepie zgodnym z logotypem widocznym na kuponie.
Tak. Rabaty łączą się.
Nie. Kupon jest ważny tylko z kartą, do której został przypisany. Jest on wirtualny i nie ma możliwości jego wydrukowania. Wystarczy okazać i zeskanować kartę mobilną lub plastikową przy kasie, aby zadziałały przypisane do niej kupony.
Kupon jest aktywny tylko w czasie trwania promocji albo do momentu wykorzystania. Data jego ważności uwidoczniona jest na kuponie.
Należy udać się do POK wraz z numerem karty oraz dowodem osobistym. W POK zostanie sprawdzone, dlaczego nie zostały przyznane e-kupony. Należy pamiętać, że główną przyczyną nie otrzymania kuponów może być brak zgody klienta na przetwarzanie danych w celu profilowania lub brak weryfikacji wieku podczas rejestracji.
Mobilnej Karty Senior możesz używać we wszystkich sklepach Carrefour oraz Market.
Dzięki przeniesieniu do aplikacji „Mój Carrefour” swojej plastikowej karty Senior możesz na bieżąco śledzić stan swojego uzyskanego rabatu ze zrealizowanych kuponów. Możesz również przypisywać dedykowane dla Ciebie kupony rabatowe do swojej karty, dzięki czemu będziesz miał tańsze zakupy. Jest to także wygoda, ponieważ kartę i kupony masz zawsze w swoim telefonie Czy na kartę Senior w aplikacji mobilnej mogę zbierać punkty Rodzinka? Tak, ale tylko w sklepach, gdzie działa Program Rodzinka tj. we wszystkich sklepach Market.
Tak, ale tylko w sklepach, gdzie działa Program Rodzinka tj. we wszystkich sklepach Market, których listę znajdziesz tutaj.
Nie. Zgodnie z regulaminem z karty Seniora może korzystać jedynie jej właściciel.

Rabat udzielany jest w każdy wtorek i czwartek w formie e-Kuponu rabatowego Senior w wysokości do 10%. e-Kupon Senior można zrealizować podczas następnych zakupów w sklepie.

 
Wartość otrzymanego e-Kuponu rabatowego Senior uzależniona jest od ostatecznej kwoty figurującej na paragonie. Aby otrzymać e-Kupon Senior należy dokonać we wtorek i czwartek zakupów za min. 50 zł.

Maksymalna wartość otrzymanego we wtorek i czwartek e-Kuponu rabatowego Senior wynosi 30 zł. Oznacza to, że e-Kupony Senior nie będą przyznawane powyżej kwoty 300 zł wydanej przez Seniora w ciągu jednego dnia.

e-Kupon Senior można zrealizować w dowolny dzień tygodnia.
Tak. e-Kupon Senior można zrealizować w dowolnym sklepie Carrefour lub Carrefour Market.
Nie. e-Kupon jest ważny tylko z kartą, do której został wydrukowany.
Tak. Podczas akcji kolekcjonerskich na zeskanowaną na kasie Mobilną Kartę Seniora automatycznie naliczą się zabrane za wartość zakupów naklejki kolekcjonerskie, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości zamienią się automatycznie na kupon rabatowy dostępny w aplikacji mobilnej.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu