Żel energetyzujący ACTILAB

Żel energetyzujący ACTILAB

Żel energetyzujący Cesarz porównuje do eksplozji zdrowej energii, przywracającej siły

Żele energetyzujące przeznaczone są dla osób aktywnych fizycznie, które muszą szybko dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość węglowodanów, jakie zostały wykorzystane w wyniku intensywnego wysiłku.

  • Brak glikogenu, który magazynuje się głównie w mięśniach oraz wątrobie, skutkuje szybkim zmęczeniem, rozdrażnieniem i wycieńczeniem, a także gorszą regeneracją po treningu. Z tego powodu, podczas długo lub krótkodystansowego ale intensywnego biegu czy jazdy na rowerze, należy uzupełniać zasoby węglowodanów w organizmie.
  • Żele energetyczne mają zastosowanie nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale także po zakończeniu treningu. Jeśli aktywność jest intensywna, trwa około 40 minut, warto jak najszybciej, a najlepiej do 20 minut, zjeść posiłek składający się przede wszystkim z węglowodanów – idealny będzie żel energetyczny. Dzięki temu organizm nie będzie „spalał” własnych mięśni, a będzie zachodziło spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Żel energetyczny jest także źródłem witaminy C, która ma silne właściwości przeciwutleniające i zwalcza wolne rodniki, które w dużych ilościach tworzą się podczas uprawiania sportu. Wolne rodniki przyczyniają się do powstawania chorób i starzenia się organizmu.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu