Nestle Sinlac, produkt zbożowy bezglutenowy

Nestle Sinlac, produkt zbożowy bezglutenowy

Alergie pokarmowe na cesarskim dworze niestraszne, bo ma na nie kilka dobrych strategii produktowych.

Nestle Sinlac jest produktem przeznaczonym dla niemowląt. Jest to produkt zbożowy w postaci kleiku. Można go podawać w pierwszym okresie rozszerzania diety – w 5 miesiącu życia dziecka lub później.

  • Jest produktem przeznaczonym dla dzieci z alergiami lub z podwyższonym ryzykiem ich wystąpienia (u dzieci obciążonych rodzinnie alergiami pokarmowymi). Jest produktem bezglutenowym, w którego skład wchodzi mączka chleba świętojańskiego i mąka ryżowa. Oba składniki są naturalne i bezpieczne dla dzieci. Nie zawiera także mleka (a więc i laktozy) oraz białka sojowego.
  • Dostarcza niemowlakom niezbędnych witamin i składników mineralnych, które podnoszą odporność organizmu oraz wspomagają rozwój kośćca: wapń, cynk, żelazo, a także witaminę A i C. Jest doskonałym źródłem białka wspomagającego budowę komórek młodego organizmu.
  • Są źródłem zdrowych bakterii Bifidus BL, które zasiedlają przewód pokarmowy, wspomagając jego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie. Mikroflora dzieci z alergiami pokarmowymi jest zazwyczaj uboga i jej naturalne wzbogacanie bywa niezbędne.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu