Napój ALPRO ryżowo- kokosowy

Napój ALPRO ryżowo- kokosowy

Lubisz sprawdzone rozwiązania, czy całkiem nowe strategie kulinarne?

Napoje roślinne są dobrym zamiennikiem tradycyjnego mleka krowiego. Nadają się do picia, jako dodatek do płatków czy musli, zabielacz do kawy oraz do przygotowywania potraw takich jak ciasta, budynie czy naleśniki. Są idealne dla osób na diecie roślinnej, osób z alergią lub nietolerancją mleka krowiego, a także dla każdego, kto lubi odkrywać nowe smaki.

  • Skład napoju Alpro ryż-kokos to w 100% składniki pochodzenia roślinnego, głównie ryż, mleko kokosowe i woda. Nie zawiera cukrów dodanych, dzięki czemu wpisuje się w zdrową dietę.
  • Napój jest produktem niskokalorycznym, w 1 szklance dostarcza około 40 kcal, oprócz tego jest wzbogacony o witaminę B12, wapń i witaminę D. Witamina B12 jest ważnym składnikiem w tworzeniu czerwonych krwinek w ustroju człowieka – zapobiega anemii, a także gromadzeniu się homocysteiny, która w nadmiarze może przyczynić się do miażdżycy i innych chorób serca.
  • Napój zawiera witaminę D, która poprawia samopoczucie, wzmacnia odporność oraz zwiększa wchłanianie wapnia. Jest też niezbędna w prawidłowym wysyceniu kości wapniem. Witamina D jest szczególnie ważna w okresie jesienno-zimowym, kiedy jej synteza w organizmie jest niewystarczająca.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu