Konopie z otrębami lnianymi MELVIT

Konopie z otrębami lnianymi MELVIT

Kwasy omega, białko i błonnik-idealne w diecie dla aktywnych 

Konopie z otrębami lnianymi Melvit to zdrowa i bardzo wartościowa mieszanka, która świetnie pasuje do jogurtu, a wymieszana z innymi płatkami – do koktajli czy do sałatek.

  • Konopie stanowią doskonałe źródło kwasów tłuszczowych omega-3, których ilość stale powinniśmy uzupełniać. Kwasy tłuszczowe omega-3 chronią organizm przed chorobami dietozależnymi takimi jak nadciśnienie tętnicze, miażdżyca czy udar. Dodatkowo mają działanie przeciwzapalne i pomagają w leczeniu chorób zapalnych.
  • Konopie należą do tzw. superfood – żywności, która wykazuje bardzo wysoki poziom wartości odżywczych, o pozytywnym działaniu na zdrowie. Produkt ten, oprócz wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, odznacza się dużą zawartością białka roślinnego. Po takim posiłku wolniej spada cukier we krwi, a my czujemy się najedzeni na dłużej.
  • Zarówno otręby lniane, jak i konopie mają wysoką zawartość błonnika pokarmowego, który reguluję pracę jelit, oczyszcza je z resztek pokarmowych, tym samym chroniąc przed nowotworami jelita grubego i regulując trawienie.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu