Jogurt BAKOMA WOMEN

Jogurt BAKOMA WOMEN

Kobieca taktyka na co dzień to niezawodna jogurtowa linia obrony jelit i dobrego samopoczucia.

Jogurt pitny jest często wybieraną przekąską w dniu treningowym, jednak zazwyczaj jogurty owocowe (bo niestety takie wybieramy najczęściej) są głównie źródłem cukru dodanego. Jogurt Bakoma Women jest pozbawiony w składzie cukru dodanego, na etykiecie przeczytamy o naturalnie występujących cukrach, których jednak nie musimy się obawiać.

  • Skład jogurtu to mleko, naturalny błonnik pokarmowy, przecier owocowy (w zależności od smaku), naturalne aromaty i żywe kultury bakterii. Jedno opakowanie (230 g) ma tylko 163 kcal, do tego jest doskonałym źródłem białka, dzięki czemu szybko i na długo redukuje uczucie głodu. Sprawdzi się także jako posiłek po treningu, ponieważ posiada naturalne cukry (z mleka i z przecierów owocowych) oraz białko – składniki te odżywiają i są budulcem mięśni.
  • W składzie każdego, dobrej jakości, jogurtu powinny znajdować się żywe kultury bakterii, które wzbogacają naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego (odżywiają zdrowe bakterie, które żyją w naszych jelitach). Zdrowe jelita regulują pracę całego organizmu, są nawet nazywane naszym drugim mózgiem, ponieważ wpływają na działanie wszystkich komórek. Przede wszystkim wzmacniają odporność i regulują trawienie.
  • Błonnik pokarmowy, obecny w jogurcie Bakoma, to oligofruktoza – rozpuszczalna w wodzie frakcja błonnika, która jest lekkostrawna i nie zalega w jelitach, dzięki czemu nie powoduje wzdęć i gazów.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu