Jaglanka AMARELLO

Jaglanka AMARELLO

Dawka energii na cały dzień

Jaglanka jest posiłkiem doskonale rozpoczynającym dzień, sprawdza się także jako przekąska, np. w połączeniu z jogurtem i owocami. Może być spożywana jako pełnowartościowy posiłek dodający energii, zwiększający koncentrację i pamięć, a także jako posiłek potreningowy.

  • Jaglanka Amarello nie zawiera glutenu, dlatego osoby z alergią na ten składnik mogą ją włączyć do swojej codziennej diety. Dodatkowo posiada znaczek przekreślonego kłosa, co oznacza produkt jest bezpieczny dla osób z celiakią.
  • Proso, z którego wytwarza się ekspandowaną kaszę jaglaną jest zbożem o działaniu zasadotwórczym (nie zakwasza organizmu), dlatego świetnie równoważy tradycyjną dietę. Jaglanka, oprócz zdrowych węglowodanów złożonych, dostarcza również sporych ilości białka roślinnego, które jest znacznie bardziej bezpieczne dla nerek i wątroby od białka zwierzęcego (zwłaszcza u chorych na dnę moczanową).
  • Kasza jaglana jest bogata w krzem – składnik wzmacniający włosy i paznokcie oraz poprawiający ich wygląd. Krzem jest istotny także dla zachowania mocnych i zdrowych kości, leczy stany zapalne skóry i regeneruje naskórek.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu