EcoMil Napój kokosowy bez cukru

EcoMil Napój kokosowy bez cukru
Cenne źródło wapnia

Napój kokosowy bez cukru EcoMil to produkt ekologiczny. Żywność ekologiczna zawiera nie tylko więcej witamin i składników mineralnych, ale także ma niższą zawartość metali ciężkich, które pochodzą m.in. ze sztucznych nawozów.

  • Mleko kokosowe jako jeden z głównych składników napoju kokosowego jest też cennym źródłem wapnia. Wapń jest podstawowym składnikiem kości i zębów, ale wpływa również na prawidłową pracę układu immunologicznego, zmniejsza alergie, bierze udział w prawidłowym gojeniu się ran. Niedobór wapnia oprócz oczywistych skutków takich jak łamliwość kości, kruchość paznokci może wiązać się również z bólem mięśni, skurczami, chorobami dziąseł czy stanami depresyjnymi.
  • Napój kokosowy bez cukru EcoMil nie zawiera dodanych substancji słodzących, dzięki czemu może być bezpiecznie spożywany przez osoby z cukrzycą czy insulinoopornością. Warto pamiętać, aby każdy produkt czy napój, który zawiera kalorie spożywać jako posiłek, a nie pomiędzy nimi. Jest to podstawowa zasad zdrowego odżywiania - nie podjadanie - która ułatwia prawidłowe zarządzanie swoją masą ciała.
Napój kokosowy EcoMil bez cukru nie zawiera laktozy, jest produktem, który mogą spożywać osoby z nietolerancją tego składnika. Mimo, iż napój nie zawiera dodanego cukru nie powinien być spożywany przez osoby cierpiące na nietolerancję fruktozy ze względu na obecność tapioki.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu