EcoMil Napój kokosowy

EcoMil Napój kokosowy
Dodatek do posiłków, idealna baza  koktajli oraz smoothie.

Napój kokosowy EcoMil zawiera tylko składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Zrównoważone uprawy zapewniają bezpieczeństwo naszej planecie, co wydaje się priorytetem w obecnych działaniach na świecie. Głównym składnikiem napoju jest woda oraz mleko kokosowe. Napój kokosowy sprawdza się jako element diety bezmlecznej jako zamiennik mleka krowiego czy pochodzące od innych zwierząt.

  • Mleko kokosowe jako jeden z głównych składników napoju kokosowego EcoMil jest źródłem składników mineralnych takich jak mangan. Mangan wzmacnia kości oraz pozytywnie wpływa na stan skóry. Ma także znaczenie w prawidłowej pracy tarczycy. Mangan odpowiada m.in. za trawienie i wchłanianie składników pokarmowych (białek, węglowodanów i tłuszczów), a także zwiększa libido.
  • Napój kokosowy EcoMil może stanowić dodatek do posiłków, być bazą koktajli czy smoothie owocowo-warzywnych. Ma niewielką ilość syropu z agawy z upraw ekologicznych, dzięki czemu dodaje energii. Cukier prosty odżywia nasz mózg i mięśnie, ale warunkiem jest jego niewielka ilość w diecie.
Wysoka zawartość wody w napoju kokosowym stanowi podstawowy składnik naszej diety. Nasz organizm składa się w ponad 70% z wody. Ważne jest jej codziennie i regularnej dostarczanie w diecie z produktów stałych oraz napojów. Odpowiednie nawodnienie organizmu zwiększa metabolizm, koncentrację i zdolność zapamiętywania. Dodatkowo wpływa na prawidłowy stan skóry, błon śluzowych oraz wszystkich komórek organizmu. Woda odpowiada także za transport substancji odżywczych po całym ciele.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu