Filtry

Typ

Muffiny

Wszystkie produkty w Muffiny: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

2
19
 

0,055 kg

39,82 zł/1 kg

3
09
 

0,07 kg

44,14 zł/1 kg

4
85
 

0,068 kg

71,32 zł/1 kg

3
79
 

0,07 kg

54,14 zł/1 kg

3
85
 

0,115 kg

33,48 zł/1 kg

5
09
 

0,057 kg

89,30 zł/1 kg

z 1

Najlepsze muffiny

Muffinki i muffiny to babeczki z przeróżnymi dodatkami. To małe wypieki, które mogą być ozdobione kremem, słodkimi ozdobami, mieć smak waniliowy, czekoladowy, bananowy i inne. To smaczna przekąska, która wciąga oraz przypadnie do gustu dzieciom i dorosłym. Z asortymentem takich produktów można się zapoznać w kategorii Muffiny na carrefour.pl.

Muffiny – czym się różnią od babeczek?

Muffiny często są nazywane babeczkami, ale w praktyce to inne wypieki. Inaczej się je wyrabia, a co więcej – wykorzystuje się do tego różne składniki. Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to babeczki są bogatsze pod względem ozdób – pojawia się na nich krem, posypki, owoce i nie tylko. Natomiast są zdobione głównie cukrem pudrem, lukrem lub czekoladą. 

Kolejna różnica – babeczki są słodkościami, a muffiny mogą być również wytrawne. Jeśli chodzi o przygotowanie tych wypieków, to np. do babeczek używa się masła, a w przypadku muffinek – oleju. Natomiast możliwe, że te produkty będą wyglądać podobnie ze względu na dodatki w postaci posypek i kremów. 

Z czym muffiny?

Przede wszystkim pamiętajmy, że mogą one być nie tylko słodkie, ale również wytrawne, więc mają zastosowanie jako posiłek na śniadanie czy też dodatek do zupy. Jeśli jednak mamy do czynienia ze słodkim produktem, to najlepszym wyborem będzie podanie do niego ciepłego napoju – kawy lub herbaty. To bardzo dobre połączenie, które może się znakomicie sprawdzić jako deser. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu