Filtry

Typ

Specjalne

Wszystkie produkty w Specjalne: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

1
19
 

0,065 kg

18,31 zł/1 kg

4
09
 

0,16 kg

25,56 zł/1 kg

z 1

Najlepsze bułki wieloziarniste i inne produkty

Warto, aby w naszej diecie pojawiały się nowe produkty, by była ona urozmaicona. Powinniśmy spożywać artykuły smaczne, pożywne i zdrowe. Wśród takich produktów można wymienić różne rodzaje pieczywa. Może to być m.in. bagietka z czosnkiem, pasztecik z pieczarkami, ale również bułka wieloziarnista. 
Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Specjalne na carrefour.pl.

Smaczne przekąski w postaci pieczywa

Bagietka z masłem i czosnkiem, rogal z kruszonką, bułka w stylu katalońskim czy snack z mozzarellą to tylko przykładowe produkty, które znakomicie mogą się sprawdzić, kiedy chcemy coś przekąsić. Wspomniana bagietka może być zarówno samodzielną przekąską, jak i dodatkiem do sałat czy potraw z grilla. Warto spróbować, jak smakuje na ciepło oraz na zimno. 

Smaczną przekąską może być również rogal z kruszonką lub z makiem. Sprawdzi się znakomicie w połączeniu z masłem i dżemem czy też miodem. Ciekawym produktem, którego warto skosztować, jest bagietka korzenna, która ma chrupiącą skórkę oraz niepowtarzalny smak. To produkt zupełnie inny niż standardowe bagietki. 

Bułki wieloziarniste – dlaczego warto?

Bułki wieloziarniste są artykułem bogatym w wartościowe składniki. Nie każda będzie się składać z tych samych ziaren. To m.in. słonecznik, sezam, siemię lniane czy mak. W składzie pojawia się również najczęściej mąka pszenna graham lub pełnoziarnista. Bułki wieloziarniste nie muszą być okrągłe – ich kształt może być różny, a dostępne są m.in. rogale, produkty trójkątne, prostokątne i inne. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość oraz bogactwo składników odżywczych. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu