Filtry

Typ

Białe

Znaleziono: 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

0
35
 

0,5 szt.

0,70 zł/1 szt.

3
39
 

0,095 kg

35,68 zł/1 kg

1
69
 

0,085 kg

19,88 zł/1 kg

1
79
 

0,06 kg

29,83 zł/1 kg

2
39
 

0,11 kg

21,73 zł/1 kg

z 1

Najlepsze bułki białe

Bułki białe są produktem, który pojawia się na wielu polskich stołach w czasie śniadania, kolacji i nie tylko. Dostępne są różne ich rodzaje, mogą mieć inny skład, kształt oraz smak. Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Bułki białe na carrefour.pl.

 

Bułki białe – z czego powstają?

Produkt ten często jest nazywany bułką pszenną, a wynika to z użycia mąki pszennej do jego wypieku. Tak powstaje standardowe pieczywo, do którego zaliczamy popularne kajzerki. Z tej mąki przygotowywane są również bagietki i ciabatty. Natomiast inne składniki bułek mogą być różne w zależności od danego produktu. Mogą to być m.in. jaja, cukier, masło i mleko.
Bułki pszenne nie powstają z tych samych składników co chleb. To pieczywo innego typu. Jeśli mamy konkretne oczekiwania co do takich produktów, to koniecznie przed ich zakupem sprawdźmy składniki, z których je wykonano. 

Jak wykorzystać czerstwe bułki?

Jeśli zdarzyło się nam kupić zbyt wiele bułek i ich nie zjedliśmy, to nie oznacza, że takiego produktu już nie wykorzystamy. W przypadku gdy są lekko czerstwe, możemy je skropić wodą, a następnie odświeżyć w piekarniku. Jeśli produkt ten leży od kilku dni, to w dalszym ciągu możemy go wykorzystać – do kotletów mielonych, do pasztetu lub zrobić bułkę tartą. 

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie takiego pieczywa do przygotowania zapiekanek – wystarczy je posmarować np. masłem i położyć na nich ser, włożyć do piekarnika, a po kilku minutach możemy mieć gotową i smaczną przekąskę. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu