Już teraz PAYBACK jest również w Carrefour!

Wierzymy w moc punktowania, dlatego łączymy siły z najlepszymi.
Połączyliśmy się z największym multipartnerskim Programem lojalnościowym w Polsce i teraz za zakupy w sklepach stacjonarnych Carrefour i na carrefour.pl można zbierać °punkty PAYBACK!

Akcja tylko dla nowych użytkowników PAYBACK obowiązuje do 31.07.2024. Kupon dostępny w aplikacji PAYBACK, na PAYBACK.pl i po połączeniu kont w aplikacji Mój Carrefour i na carrefour.pl przez 30 dni od zarejestrowania się w Programie PAYBACK. Do akcji wliczają się zakupy z aktywowanym kuponem wykonane raz dziennie za min. 20 zł (po uwzględnieniu rabatów) z wyłączeniem produktów, które nie biorą udziału w akcji. Zasady akcji w szczegółach kuponu PAYBACK. Lista sklepów w których działa Program PAYBACK na PAYBACK.pl/Carrefour

°Punkty w Carrefour nie naliczają się za zakup paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, akcesoriów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", losów na loterię, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholi (z wyjątkiem piwa) oraz produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

 

Korzystaj z zalet PAYBACK w Carrefour

 
 

Jak wygląda proces dodawania karty PAYBACK do Konta Carrefour?

* Zaktualizuj aplikacją Mój Carrefour, a następnie połącz konto Carrefour z kontem PAYBACK, aby zobaczyć kupony PAYBACK w aplikacji Mój Carrefour. 

Tylko w sklepach stacjonarnych.
Tylko w sklepach stacjonarnych.
Tylko w sklepach stacjonarnych.
Tylko w sklepach stacjonarnych.

 

PAYBACK się opłaca!

Zbieraj °punkty PAYBACK

Zbieraj °punkty PAYBACK i ciesz się dodatkowymi korzyściami. Skanuj kartę PAYBACK podczas każdych zakupów w Carrefour. To proste: za każde wydane 3 zł otrzymujesz 1 °punkt PAYBACK. Korzystaj z kuponów, by zbierać °punkty szybciej i przyspieszyć drogę do nagród! Program PAYBACK dostępny jest w sklepach stacjonarnych Carrefour oraz na Carrefour.pl

Wymieniaj °punkty PAYBACK

Masz wiele możliwości. Każde zebrane 100 °punktów PAYBACK to 1zł. Możesz je wymienić na zakupy w Carrefour i na carrefour.pl. Podaj kasjerowi liczbę punktów, którą chcesz wymienić na zakupy a w trakcie zakupów online, wpisz tę liczbę przed finalizacją transakcji.

Oszczędzaj w Carrefour z PAYBACK!

Wykorzystanie aplikacji lub karty PAYBACK podczas zakupów otwiera przed Tobą drzwi do świata korzyści. Skanuj aplikację lub kartę przy każdych zakupach, a °punkty automatycznie zasilą Twoje Konto PAYBACK. Korzystaj również z promocji dostępnych w gazetkach Carrefour. Wybieraj produkty premiowane °punktami PAYBACK lub w niższych cenach tylko dla uczestników Programu. To realne oszczędności!

Carrefour & PAYBACK - sekcja Q&A

Punkty w sklepach stacjonarnych zbiera się robiąc zakupy i skanując kartę PAYBACK (plastikową lub w aplikacji). Sklepy partnerskie wymienione są na stronie PAYBACK.pl lub aplikacji.
 
Punkty na carrefour.pl zbiera się robiąc zakupy, ale trzeba być zalogowanym do sklepu i mieć podpiętą kartę PAYBACK.
 
Punkty można później wymienić na nagrody, vouchery, bądź na kolejne zakupy.
 
Lista wszystkich sklepów online oraz sklepów stacjonarnych, w których można zbierać punkty PAYBACK znajduje się na dole w dokumentach do pobrania.
Kartę zarejestrować można za pośrednictwem strony www PAYBACK lub Carrefour oraz aplikacji mobilnej PAYBACK lub Mój Carrefour. Pozostałe informacje o rejestracji karty PAYBACK znajdują się w tej zakładce.
Podczas rejestracji w Programie należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, PIN (więcej informacji o nadawaniu kodu PIN do autoryzacji), adres zamieszkania (ulica, kod pocztowy, miasto), data urodzenia, numer telefonu.
W sklepie Carrefour nie ma wydzielonego stanowiska i obsługi do rejestracji, jednak korzystając z własnego urządzenia, rejestracji dokonać można w dowolnym miejscu.
Tak, w aplikacji PAYBACK jest możliwa rejestracja w Programie.

Tak, by otrzymywać punkty za każde zakupy w sklepach stacjonarnych, przed dokonaniem płatności, należy zeskanować kartę plastikową, bądź w aplikacji PAYBACK lub po połączeniu kont PAYBACK i Carrefour w aplikacji Mój Carrefour.

Aby zbierać punkty na carrefour.pl, należy dodać kartę PAYBACK do swojego Konta Carrefour.

Przy każdych zakupach należy użyć karty PAYBACK. Szybsze punktowanie zapewniają kupony, które można znaleźć i aktywować w aplikacji PAYBACK lub Mój Carrefour (do sklepów stacjonarnych) oraz na PAYBACK.pl lub carrefour.pl (do sklepu online).

Punkty bazowe i promocyjne w sklepie carrefour.pl dla zalogowanych klientów z podpiętą kartą PAYBACK naliczają się automatycznie po odebraniu zakupów.

Tak, wszystkie zakupy z użyciem karty PAYBACK będą premiowane punktami podstawowymi/ bazowymi (z wyłączeniem produktów wykluczonych).
Tak, zakupione produkty powinny przekraczać kwotę 3 zł.
Nie, istnieje lista produktów wykluczonych, są to: paliwo, papierosy, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe, rekwizyty tytoniowe, doładowania telefoniczne pre-paid, płatności dokonywane w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", losy na loterię, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, alkohole i wszelkie produkty wykorzystujące podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp. (z wyjątkiem piwa), wszelkie produkty, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.
Punkty PAYBACK można zbierać we wszystkich hipermarketach i supermarketach sieci Carrefour, w sklepie carrefour.pl oraz w wybranych sklepach Carrefour Express. Pełną listę znajdziesz na dole strony w dokumentach do pobrania.
Nie, nie istnieje określony limit punktów możliwych do zebrania.

W sklepach stacjonarnych, punkty zazwyczaj doliczane są na konto PAYBACK w terminie do 72 godzin od daty transakcji.

Na carrefour.pl, punkty bazowe i promocyjne są doliczane do konta PAYBACK w terminie do 72 godzin od odebrania zakupów.

Liczbę zebranych punktów można sprawdzić po zalogowaniu na stronie PAYBACK.pl w zakładce Moje punkty lub w aplikacji mobilnej PAYBACK (saldo punktowe jest widoczne w górnej części ekranu po zalogowaniu).

Saldo punktów sprawdzisz również na stronie carrefour.pl oraz w aplikacji Mój Carrefour.

Punkty są ważne przez 3 lata od momentu przyznania.
Tak, punkty są ważne przez 3 lata, można je sumować i wymienić w dowolnym momencie, np. na kolejne zakupy w Carrefour.

Podczas finalizowania zakupów przy kasie należy poinformować kasjera o chęci wymiany punktów PAYBACK oraz czy chcemy wymienić całość dotychczas zdobytych punktów czy ich część. Do zatwierdzenia operacji będzie potrzebne podanie PINu. W przypadku korzystania z kasy samoobsługowej w momencie wskazywania formy płatności należy wybrać Punkty PAYBACK i podać ilość punktów do wymiany. Operacja nie będzie możliwa w przypadku niezarejestrowanej karty i niewystarczającej ilości punktów (punkty mogą częściowo obniżyć rachunek, jeżeli aktualne saldo nie wystarcza na pokrycie całych zakupów).

Aby obniżyć rachunek punktami PAYBACK należy być zalogowanym Klientem do Konta Carrefour i mieć podpiętą kartę PAYBACK. W momencie finalizowania zakupów nalezy wybrać opcję: "Wykorzytsaj punkty PAYBACK do obniżenia kosztu zakupów". Następnie podać hasło do konta PAYBACK w celu autoryzacji i wpisać liczbę punktów jaką chce się obniżyć rachunek. Punkty mogą częściowo obniżyć rachunek, jeżeli aktualne saldo nie wystarcza na pokrycie całych zakupów, wtedy należy dopłacić resztę wybrana metodą płatności online.

Po dokonaniu zwrotu towaru punkty PAYBACK zostaną wycofane. Dla częściowych zwrotów system przeliczy punkty na nowo - na podstawie nowej sumy, która została na paragonie.
Zamówienie, które zostało anulowane nie jest nagradzane punktami PAYBACK.
Nie, nie ma takiej możliwości. Zgromadzone punkty można wymienić podczas kolejnych zakupów w Carrefour lub na carrefour.pl i tym sposobem obniżyć wartość rachunku.
Tak, punkty PAYBACK są naliczane na carrefour.pl za zamówienie niezależnie od wybranej metody dostawy: z dostawą kurierem lub paczkomatem a także dostawą do domu czy też odbiorem osobistym.
Tak, punkty PAYBACK są naliczane za zamówienie przy sposobie płatności PayPo i raty.
Nie, punkty PAYBACK są przyznawane tylko podczas realizacji zakupów na carrefour.pl

Punkty są blokowane na różne okresy w zależności od miejsca zakupu i rodzaju produktu:

  • W sklepach stacjonarnych Carrefour: punkty są blokowane na 30 dni dla produktów z kategorii non-food i na 3 dni dla produktów food.
  • W sklepie internetowym carrefour.pl: punkty są blokowane na 20 dni.
Aby zbierać punkty PAYBACK, należy osobno zeskanować kartę Mój Carrefour oraz osobno kartę PAYBACK (w aplikacji lub kartę plastikową)

Dostępność kuponów może być uzależniona od lokalizacji.

 

Informacje o kuponie i warunkach jego użytkowania oraz dostępności są podane na każdym kuponie pod przyciskiem “i”, na carrefour.pl, w Mój Carrefour oraz w aplikacji PAYBACK i na stronie PAYBACK.pl.

 

Kolejność aktywacji kuponów decyduje o naliczeniu punktów promocyjnych. Punkty zawsze zostaną dodane z pierwszego aktywowanego kuponu na całe zakupy. Kupony produktowe i na całą kategorię produktów nie wykluczają się z pozostałymi kuponami PAYBACK. Kupony papierowe mają pierwszeństwo naliczania przed kuponami online.

 

Kupony dostępne w sklepach stacjonarnych Carrefour można aktywować w aplikacji Mój Carrefour, a kupony dostępne w sklepie carrefour.pl można aktywować na stronie carrefour.pl. Oferty do aktywacji znajdują się także w aplikacji PAYBACK oraz na stronie PAYBACK.pl. Należy wybrać zakładkę Kupony i ustawić filtr Carrefour. Kupony wystarczy aktywować raz, także w przypadku kuponów wielokrotnego użytku.

 

Dostęp do kuponów PAYBACK w aplikacji Mój Carrefour jest możliwy po dodaniu karty PAYBACK do Konta Carrefour w sekcji KUPONY w podzakładce Kupony PAYBACK.

Dostęp do kuponów PAYBACK na carrefour.pl jest możliwy po zalogowaniu się do sklepu i dodaniu karty PAYBACK do Konta Carrefour w szczegółach konta. Kupony PAYBACK są w zakładce Kupony rabatowe.

Tak, kupony te są niezależne i można je łączyć.

 

Po dodaniu karty PAYBACK do Konta Carrefour, kupony do sklepu online będą dostępne również na stronie carrefour.pl. Należy je aktywować w zakładce "kupony rabatowe". Kupony są również dostępne w aplikacji i na stronie internetowej PAYBACK (które w opisie mają wskazanie na wykorzystanie w sklepie online Carrefour). 

 
Dzięki karcie PAYBACK można zbierać punkty za każde zakupy. Punkty te łączą się z innymi, zebranymi u pozostałych partnerów Programu PAYBACK. Następnie można je wymieniać na kolejne zakupy w Carrefour lub na carrefour.pl i tym samym obniżać kwotę rachunku. Karta PAYBACK daje także dostęp do kuponów w aplikacji PAYBACK i stronie payback.pl, które umożliwiają szybsze zbieranie punktów.

Tak, specjalne rabaty i promocje dostępne są dla osób posiadających zarejestrowaną kartą PAYBACK.

Na carrefour.pl promocje "Taniej z kartą"/ "Tylko z Payback" również obowiązują przy wybranych artykułach. Rabat natomiast nalicza się dopiero w koszyku.

Nie, rabaty z kuponów nie będą się łączyć.

 

Nie jest to konieczne robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych Carrefour. Z Programu PAYBACK można korzystać niezależnie, skanując plastikową kartę lub wersję mobilną w aplikacji, podczas każdych zakupów. W aplikacji PAYBACK i na stronie www dostępne są również kupony do wykorzystania w Carrefour. Pełen wachlarz promocji gwarantuje dodanie karty PAYBACK do Konta Carrefour.

Jednak aby korzystać z programu PAYBACK na carrefour.pl, należy mieć Konto Carrefour i być zalogowanym Klientem z podpiętą kartą PAYBACK.

Aby zbierać °punkty PAYBACK konieczna jest aktualizacja aplikacji Mój Carrefour. Prosimy o pobranie najnowszej wersji aplikacji ze sklepu z aplikacjami na Twoim telefonie. W kolejnym kroku przypisz kartę PAYBACK w aplikacji Mój Carrefour.

Aby dodać kartę PAYBACK do Konta Carrefour w aplikacji Mój Carrefour należy:

  1. Zalogować się lub zarejestrować Konto Carrefour,

  2. W aplikacji Mój Carrefour wejść w zakładkę Twoja karta, a następnie kliknąć w PRZYPISZ KARTĘ PAYBACK

  3. Następnie należy podać numer PAYBACK i przejść przez proces łączenia kont.

Aby dodać kartę PAYBACK do Konta Carrefour na carrefour.pl należy:

  1. Zalogować się lub zarejestrować Konto Carrefour,

  2. Wejść w zakładkę "PAYBACK" w szczegółach konta, a następnie kliknąć "Dodaj kartę PAYBACK",

  3. Następnie należy podać numer PAYBACK i hasło i postępować zgodnie z instrukcją.

Po dodaniu karty PAYBACK do Konta Carrefour wszystkie kupony do sklepów stacjonarnych można znaleźć w aplikacji Mój Carrefour, a kupony do sklepu online na stronie carrefour.pl
Należy upewnić się, że karta została zarejestrowana i jest aktywna. Można to sprawdzić za pomocą aplikacji mobilnej PAYBACK lub strony internetowej. Jeśli problem nie wynika z uszkodzenia fizycznego czy braku aktywacji, zaleca się kontakt bezpośredni z obsługą klienta PAYBACK.
W przypadku zgubienia karty PAYBACK, °punkty nie zostaną utracone, pod warunkiem że karta została wcześniej zarejestrowana. Aby zamówić nową plastikową kartę, należy zadzwonić pod numer +48 22 339 63 00 (opłata zgodna z taryfą operatora). Nową plastikową kartę można również otrzymać w jednym z partnerskich sklepów PAYBACK oraz w sklepach Carrefour. Następnie po wydaniu karty należy skontaktować się pod wskazanym numerem,aby przywrócić dostęp do wcześniej zgromadzonych °punktów.
Informacje na temat sposobu naliczania °punktów można znaleźć w szczegółach kuponu. Jeśli wszystkie kryteria promocji zostały spełnione, ale °punkty nie zostały naliczone po przewidzianym czasie, należy skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na koncie po zalogowaniu lub zadzwonić pod numer +48 22 339 63 00.
Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem aplikacji PAYBACK należy zgłaszać na adres [email protected] wraz z numerem karty PAYBACK i krótkim opisem sprawy.

 

Pliki do pobrania

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu