74f30161-9932-41a0-b979-72a2bcbf2891
Wróć do listy

Pawilon Ogrodowy Namiot Handlowy Klik 3 ściany 3x3 5119

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Pawilon Ogrodowy Namiot Handlowy Klik 3 ściany 3x3 5119

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - konstrukcja jest wzmocniona specjalnymi zatrzaskami, dzięki czemu dach jest dodatkowo wzmocniony.
  • W ZESTAWIE 3 ŚCIANY - 3 z oknami, możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. Pawilon montuje się bardzo szybko.
  • DWUSTRONNY ZAMEK - pozwala na otwieranie i zamykanie pawilonu z obu stron - zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Jest to przydatna funkcja, w momencie kiedy jesteśmy wewnątrz pawilonu, a chcemy zasunąć zamek nie musimy przeciskać dłoni na drugą stronę -m
  • STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI – dzięki możliwości wbicia śledzi pawilon jest bardziej stabilny, nie ma obawy, że samoistnie zmieni miejsce. Dodatkowo do zestawu dołączono sznurek, który jeszcze bardziej wpłynie na stabilność.
  • SPECYFIKACJA - poszycie z PE 100g/m2, kolor szary; wymiary 300/300/250cm; rurki 25/19/19mm; waga 6,4kg.
szt.

O produkcie

PAWILON 3X3M 3 ŚCIANKI - SZARY BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - konstrukcja jest wzmocniona specjalnymi zatrzaskami, dzięki czemu dach jest dodatkowo wzmocniony. W ZESTAWIE 3 ŚCIANY - 3 z oknami, możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. Pawilon montuje się bardzo szybko. DWUSTRONNY ZAMEK - pozwala na otwieranie i zamykanie pawilonu z obu stron - zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Jest to przydatna funkcja, w momencie kiedy jesteśmy wewnątrz pawilonu, a chcemy zasunąć zamek nie musimy przeciskać dłoni na drugą stronę -możemy go zasuwać zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI – dzięki możliwości wbicia śledzi pawilon jest bardziej stabilny, nie ma obawy, że samoistnie zmieni miejsce. Dodatkowo do zestawu dołączono sznurek, który jeszcze bardziej wpłynie na stabilność. SPECYFIKACJA - poszycie z PE 100g/m2, kolor szary; wymiary 300/300/250cm; rurki 25/19/19mm; waga 6,4kg. SPECYFIKACJA kolor stelaża: biały kolor poszycia: szary materiał: stal malowana proszkowo + poszycie z PE 100g/m2 wymiary zewnętrzne (dł/szer/wys): 300/300/250cm średnica rurek: 25/19/19mm waga pawilonu: ~6,4kg W ZESTAWIE stelaż, elementy montażowe, śledzie i linki napinające pokrycie pawilonu (dach) 3 ścianki z oknami Pawilon idealnie sprawdzi się w ogrodzie podczas przyjęć, eventów, koncertów, ochroni zarówno przed słońcem, jak i umiarkowanym deszczem. Doskonale sprawdzi się także jako namiot handlowy. Stabilne stopki z otworami na śledzie (w zestawie) oraz sznury napinające dodatkowo stabilizują pawilon. Zatrzaski na stalowych rurach dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję. Ścianki można dowolnie zdejmować i zakładać. UWAGA! Pawilon nadaje się do użytku jedynie podczas bezwietrznej pogody. Ostrożnie otwieraj karton, aby nie przeciąć pokrowca. 1. MOCOWANIE NA RZEPY Ułatwiają szybki montaż i demontaż ścianek i dachu. 2. STABILNE STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI Zapewniają możliwość wbicia śledzi do ziemi, dzięki czemu pawilon jest stabilny. 3. W ZESTAWIE 3 ŚCIANY Z OKNAMI Możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. 4. SZYBKI MONTAŻ W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy montażowe. Montaż pawilonu nie wymaga narzędzi. 5. BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI Konstrukcja jest wzmocniona specjalnymi zatrzaskami, dzięki czemu dach jest dodatkowo wzmocniony. Poszycie z PE (polietylenu) Kod produktu: 5119
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
169,00 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię