d713b099-caef-4632-9df0-c6749b343be6
Wróć do listy

Pawilon Ogrodowy Namiot Handlowy Altana 6 Ścianek 7909

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Pawilon Ogrodowy Namiot Handlowy Altana 6 Ścianek 7909

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - wzmacniają konstrukcję pawilonu.
  • W ZESTAWIE 6 ŚCIANEK - 5 z oknami,1 na zamek, możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez.
  • STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI - zapewniają możliwość wbicia śledzi do ziemi, dzięki czemu pawilon jest stabilny.
  • WSZECHSTRONNY - idealnie sprawdzi się w ogrodzie podczas przyjęć, eventów, koncertów, ale również jako namiot handlowy.
  • SPECYFIKACJA - kolor stelaża biały; kolor poszycia niebieski; materiał stal malowana proszkowo + poszycie z PE 100g/m2; wymiary zewnętrzne 200x390x260cm; średnica rurek 25/19/19mm; waga pawilonu 11kg.
szt.

O produkcie

PAWILON OGRODOWY 6-RAMIENNY + 6 ŚCIANEK BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - wzmacniają konstrukcję pawilonu. W ZESTAWIE 6 ŚCIANEK - 5 z oknami,1 na zamek, możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI - zapewniają możliwość wbicia śledzi do ziemi, dzięki czemu pawilon jest stabilny. WSZECHSTRONNY - idealnie sprawdzi się w ogrodzie podczas przyjęć, eventów, koncertów, ale również jako namiot handlowy. SPECYFIKACJA - kolor stelaża biały; kolor poszycia niebieski; materiał stal malowana proszkowo + poszycie z PE 100g/m2; wymiary zewnętrzne 200x390x260cm; średnica rurek 25/19/19mm; waga pawilonu 11kg. SPECYFIKACJA kolor stelaża: biały kolor poszycia: niebieski materiał: stal malowana proszkowo + poszycie z PE 100g/m2 wymiary zewnętrzne (dł. ścianki/szer. całkowita/wys. z dachem): 200x390x260cm średnica rurek: 25/19/19mm waga pawilonu: ~10,5kg W ZESTAWIE stelaż, elementy montażowe, śledzie i linki napinające pokrycie pawilonu (dach) 5 ścianek z oknami 1 ścianka na zamek Pawilon idealnie sprawdzi się w ogrodzie podczas przyjęć, ochroni gości zarówno przed słońcem, jak i umiarkowanym deszczem. Pawilon, dzięki swojemu ciekawemu kształtowi będzie ozdobą każdego ogrodu. Świetnie nadaje się na przyjęcia weselne, urodzinowe, komunijne, spotkania rodzinne, grille itp. Doskonale sprawdzi się także jako namiot handlowy. Stabilne stopki z otworami na śledzie (w zestawie) oraz sznury napinające dodatkowo stabilizują pawilon. Zatrzaski na stalowych rurach dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję. Ścianki można dowolne zdejmować i zakładać. UWAGA! Pawilon nadaje się do użytku jedynie podczas bezwietrznej pogody. Ostrożnie otwieraj karton, aby nie przeciąć materiału. 1. MOCOWANIE NA RZEPY Ułatwiają szybki montaż i demontaż ścianek i dachu. 2. STABILNE STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI Zapewniają możliwość wbicia śledzi do ziemi, dzięki czemu pawilon jest stabilny. 3. W ZESTAWIE 5 ŚCIAN Z OKNAMI + 1 NA ZAMEK Możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. 4. SZYBKI MONTAŻ W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy montażowe. Montaż pawilonu nie wymaga narzędzi. 5. BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI Konstrukcja jest wzmocniona specjalnymi zatrzaskami, dzięki czemu dach jest dodatkowo wzmocniony. >>> NASZE PAWILONY
Marka
MALATEC

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
169,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię