e0221a50-d788-4fab-af81-a555e0619add
Wróć do listy

Pawilon Ogrodowy Namiot Handlowy 3x3 2 ściany Klik 1651

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Pawilon Ogrodowy Namiot Handlowy 3x3 2 ściany Klik 1651

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - konstrukcja jest wzmocniona specjalnymi zatrzaskami, dzięki czemu dach jest dodatkowo wzmocniony.
  • W ZESTAWIE 2 ŚCIANY - 2 z oknami, możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. Pawilon montuje się bardzo szybko.
  • DWUSTRONNY ZAMEK - pozwala na otwieranie i zamykanie pawilonu z obu stron - zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Jest to przydatna funkcja, w momencie kiedy jesteśmy wewnątrz pawilonu, a chcemy zasunąć zamek nie musimy przeciskać dłoni na drugą stronę -m
  • STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI – dzięki możliwości wbicia śledzi pawilon jest bardziej stabilny, nie ma obawy, że samoistnie zmieni miejsce. Dodatkowo do zestawu dołączono sznurek, który jeszcze bardziej wpłynie na stabilność.
  • SPECYFIKACJA - poszycie z PE 100g/m2, kolor biały; wymiary 300/300/250cm; rurki 25/19/19mm; waga 7,5kg.
szt.

O produkcie

PAWILON 3X3M 2 ŚCIANKI - BIAŁY BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - konstrukcja jest wzmocniona specjalnymi zatrzaskami, dzięki czemu dach jest dodatkowo wzmocniony. W ZESTAWIE 2 ŚCIANY - 2 z oknami, możliwość używania pawilonu w dowolnej konfiguracji - ze ściankami lub bez. Pawilon montuje się bardzo szybko. DWUSTRONNY ZAMEK - pozwala na otwieranie i zamykanie pawilonu z obu stron - zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Jest to przydatna funkcja, w momencie kiedy jesteśmy wewnątrz pawilonu, a chcemy zasunąć zamek nie musimy przeciskać dłoni na drugą stronę -możemy go zasuwać zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. STOPKI Z MOŻLIWOŚCIĄ WBICIA ŚLEDZI – dzięki możliwości wbicia śledzi pawilon jest bardziej stabilny, nie ma obawy, że samoistnie zmieni miejsce. Dodatkowo do zestawu dołączono sznurek, który jeszcze bardziej wpłynie na stabilność. SPECYFIKACJA - poszycie z PE 100g/m2, kolor biały; wymiary 300/300/250cm; rurki 25/19/19mm; waga 7,5kg. SPECYFIKACJA kolor: biały kolor poszycia: biały materiał: stal malowana proszkowo + poszycie z PE 100g/m2 wymiary zewnętrzne (dł/szer/wys): 300/300/250cm średnica rurek: 25/19/19mm waga pawilonu: ~7,5kg W ZESTAWIE stelaż, elementy montażowe, śledzie i linki napinające pokrycie pawilonu (dach) 2 ścianki Pawilon idealnie sprawdzi się w ogrodzie podczas przyjęć, eventów, koncertów, ochroni zarówno przed słońcem, jak i umiarkowanym deszczem. Doskonale sprawdzi się także jako namiot handlowy. Stabilne stopki z otworami na śledzie (w zestawie) oraz sznury napinające dodatkowo stabilizują pawilon. Zatrzaski na stalowych rurach dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję. Ścianki można dowolnie zdejmować i zakładać. UWAGA! Pawilon nadaje się do użytku jedynie podczas bezwietrznej pogody. Ostrożnie otwieraj karton, aby nie przeciąć pokrowca. >>> NASZE PAWILONY
Marka
MALATEC

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
104,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię