e047f719-f0ad-47a9-bf12-e61164678b0f
Wróć do listy

Owocowa Gitara Ukulele Dla Dzieci Gitarka Ananas 6153

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Owocowa Gitara Ukulele Dla Dzieci Gitarka Ananas 6153

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA – miniaturowa gitara posiada bardzo ciekawy motyw ananasa, co nie tylko zachęca do gry i zabawy, ale stanowi także wyjątkowy walor dekoracyjny.
  • ODWZOROWANE DETALE – ukulele wyposażone zostało we wszystkie elementy, które posiada prawdziwy instrument, dzięki czemu stanowi wartościową pomoc w oswajaniu dzieci z muzyką oraz instrumentami.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys): 36/11,5/3,5cm, waga: 118g.
  • NISKA WAGA – instrument wykonany jest z tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest wyjątkowo lekki i zdecydowanie ułatwia zabawę.
  • WYTRZYMAŁA – plastikowe elementy są stosunkowo wytrzymałe na uszkodzenie, dzięki czemu zabawka muzyczna nie zepsuje się, jeżeli spadnie na podłogę z małej wysokości.
szt.

O produkcie

GITARA UKULELE - ANANAS ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA – miniaturowa gitara posiada bardzo ciekawy motyw ananasa, co nie tylko zachęca do gry i zabawy, ale stanowi także wyjątkowy walor dekoracyjny. ODWZOROWANE DETALE – ukulele wyposażone zostało we wszystkie elementy, które posiada prawdziwy instrument, dzięki czemu stanowi wartościową pomoc w oswajaniu dzieci z muzyką oraz instrumentami. SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys): 36/11,5/3,5cm, waga: 118g. NISKA WAGA – instrument wykonany jest z tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest wyjątkowo lekki i zdecydowanie ułatwia zabawę. WYTRZYMAŁA – plastikowe elementy są stosunkowo wytrzymałe na uszkodzenie, dzięki czemu zabawka muzyczna nie zepsuje się, jeżeli spadnie na podłogę z małej wysokości. SPECYFIKACJA wiek: od 3 lat certyfikaty: CE, EN71 wymiary (dł/szer/wys): 36/11,5/3,5cm waga: 118g waga z opakowaniem: 215g Zabawa z muzyką to jedna z atrakcji, które stanowią dla dziecka jeden z podstawowych czynników rozwoju intelektualnego. Gitara ukulele to zabawkowy instrument muzyczny, który zachęci najmłodszych do nauki nowych, dodatkowych dźwięków, a tym samym wprowadzi ich w świat melodii i piosenek . Może stać się także intensywnym impulsem, który zapoczątkuje prawdziwą pasję muzyczną, a nawet stanie się przyczyną kariery artystycznej. Z pewnością odkryje przed dzieckiem nowe możliwości i urozmaici czas spędzony na zabawie . Zabawkowa gitara ukulele wykonana jest z tworzywa, które łączy ze sobą trwałość oraz niską wagę, co sprawia, że jest wyjątkowo lekka i zdecydowanie ułatwia zabawę Operowanie instrumentem nie przysparza zatem trudności nawet młodszych dzieciom. Kolorowy instrument posiada wyjątkowo atrakcyjny motyw dekoracyjny , którym jest ananas. Intensywne, soczyste barwy zdecydowanie zwracają uwagę oraz zachęcają do zabawy. Ukulele ma także szczegółowo odwzorowane detale . Z łatwością nauczymy dziecko podstaw budowy instrumentu. Zabawkowa gitara ma otwór rezonansowy oraz pudło rezonansowe z wizerunkiem owocu, 4 struny przechodzące przez mostek, podstrunnicę, próg, siodełko i ruchome klucze umożliwiające strojenie instrumentu. Miniaturowa gitara ukulele może być traktowana jako zabawka, na której dziecko rozpozna podstawy gry na tego rodzaju instrumentach . Będzie się również atrakcyjnie prezentowała na półce bądź powieszona na ścianie, jako oryginalny element wystroju wnętrz . Produkt można bez problemu przechowywać lub zabrać ze sobą w dowolne miejsce czy też w podróż. Ukulele z motywem ananasa sprawdzi się świetnie jako prezent na wiele okazji i wywoła uśmiech na niejednej małej buzi! Kod produktu: 6153
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
14,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię