Bakalland Masa makowa z bakaliami 850 g

Bakalland Masa makowa z bakaliami 850 g
11
69
 
0,85 kg
13,75 zł/1 kg

Bakalland

Produkt dostępny w naszej ofercie powstaje z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych ziaren, które następnie są poddawane dwukrotnemu mieleniu. Dzięki temu masa uzyskuje zwartą, delikatnie wilgotną konsystencję i stanowi idealny dodatek do ciast i deserów.

Do masy makowej dodajemy także wyśmienitą kompozycję słodkich i pachnących bakalii, dzięki czemu wszystkie zapachy idealnie się uzupełniają i tworzą razem oryginalny aromat. Tak przygotowana masa jest gotowa do wykorzystania i nie trzeba do niej już nic dodawać. Dzięki temu świetnemu składnikowi zaoszczędzisz dużo czasu na samodzielnej obróbce maku, a w rezultacie - na robieniu ciasta.

Masa makowa - składnik wyśmienitych wypieków

Masa makowa to składnik kilku wigilijnych wypieków, a także niektórych potraw.

Tradycyjny makowiec lub drożdżowa strucla makowa to wyśmienite ciasta, bez których wiele osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia.

Kutia to kolejny przysmak, którego głównym składnikiem - poza kluskami - jest masa makowa. Wystarczy dodać odrobinę miodu i jedna z wigilijnych potraw jest gotowa w kilka chwil.

Na bazie maku z dodatkiem bakalii można także stworzyć inne rozpływające się w ustach desery, chętnie przygotowywane na wiele okazji. Tort makowy z kremem kakaowym warto przyrządzić na urodziny najbliższych, a słodki seromakowiec - na niedzielną wizytę przyjaciół.

  • idealna do makowca
  • Dobra i polska firma

Masa makowa z bakaliami. Produkt sterylizowany.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu