39c9d19f-47d5-4166-8037-970c5d33c4a6
Wróć do listy

Ortopedyczna Poduszka z Pamięcią Antyalergiczną 5587

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Ortopedyczna Poduszka z Pamięcią Antyalergiczną 5587

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • DOBRA DLA KRĘGOSŁUPA - poduszka jest tak wyprofilowana, aby podpierać głowę i wypełniać lukę pomiędzy ramieniem, a szyją.
  • PAMIĘĆ KSZTAŁTU - jest odporna na odkształcania, wraca do swojego kształtu nawet po długim użytkowaniu.
  • SPECYFIKACJA - kolor kremowy; w zestawie poszuka i zapinana na zamek poszewka; wymiary 47,5x29x9cm; waga 440g.
  • DZIAŁA ODPRĘŻAJĄCO - pomaga w ograniczeniu chrapania, a także bezsenności, zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa podczas leżenia. Poduszka dostosowuje się do ciała, jest elastyczna.
  • BEZPIECZNA - poduszka jest nietoksyczna, antyalergiczna.

O produkcie

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA - PIANKA PAMIĘCIOWA + POSZEWKA DOBRA DLA KRĘGOSŁUPA - poduszka jest tak wyprofilowana, aby podpierać głowę i wypełniać lukę pomiędzy ramieniem, a szyją. PAMIĘĆ KSZTAŁTU - jest odporna na odkształcania, wraca do swojego kształtu nawet po długim użytkowaniu. SPECYFIKACJA - kolor kremowy; w zestawie poszuka i zapinana na zamek poszewka; wymiary 48,5x29x9,5cm; waga 440g. DZIAŁA ODPRĘŻAJĄCO - pomaga w ograniczeniu chrapania, a także bezsenności, zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa podczas leżenia. Poduszka dostosowuje się do ciała, jest elastyczna. BEZPIECZNA - poduszka jest nietoksyczna, antyalergiczna. SPECYFIKACJA kolor: kremowy wymiary (dł/szer/wys min-max): 48,5x29x6-9,5cm waga: 440g W ZESTAWIE poduszka pokrowiec Poduszka profilowana idealnie podpiera głowę wypełniając lukę pomiędzy ramieniem a szyją, utrzymuje kręgosłup w linii prostej. Zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu i wypoczynku. Wykonanie z miękkiej pianki z pamięcią kształtu - idealnie dopasowuje się do ciała. Pianka zapewnia zdrowy i spokojny sen. Pianka charakteryzuje się wyjątkową elastycznością i wieloletnią odpornością na odkształcanie, a jej struktura umożliwia cyrkulacje powietrza i regulację wilgotności. Zawsze, gdy wstajesz, poduszka powraca do swojego pierwotnego kształtu. Nie ma znaczenia, czy śpisz na boku, plecach czy brzuchu, poduszka zawsze działa. Przyciśnięta do ciała, przylega do niego jednocześnie nie powodując ucisku. Przystosowuje się do ciepłoty ciała. Pomaga w ograniczeniu chrapania a także bezsenności. Poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, dzięki czemu kręgi szyjne znajdują się w optymalnej pozycji podczas snu, wsparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa podczas siedzenia a także zapewni odprężenie dla nóg. Codzienne korzystanie z poduszki zapewni zdrowie, odprężenie, relaks, wprowadzi w lepszy nastrój, pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego. Produkt jest nietoksyczny, antyalergiczny, zdrowy, idealny, wprost stworzony dla Ciebie. Miękki pokrowiec z polaru zamykany jest na zamek, dzięki czemu można go wyprać (prać jak delikatne tkaniny). Uwaga: nie zależy go jednak prasować, ponieważ wypustki ma polarze znikną po wyprasowaniu. Kod produktu: 5587
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię