de565c19-5341-4fad-bed0-923f0c524ca8
Wróć do listy

Organizer Pudełko Etui Na Zegarki Na 6 Zegarków 1520

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Organizer Pudełko Etui Na Zegarki Na 6 Zegarków 1520

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • ESTETYCZNE I ELEGANCKIE – etui wykonane z dbałością o szczegóły, pięknie się prezentuje i wspaniale eksponuje swoją zawartość.
  • UNIWERSALNE – nadaje się nie tylko do przechowywania zegarków, ale również do bransolet i innej biżuterii.
  • ZAMYKANE NA ZATRZASK – nie otworzy się przypadkiem, a jego zawartość nie wypadnie podczas przenoszenia.
  • BEZPIECZNE W ŚRODKU – wnętrze organizera wyścielone jest miękkim materiałem, dzięki czemu przechowywane akcesoria są chronione przez zarysowaniami.
  • SPECYFIKACJA - ilość przegródek: 6, kolor: czarny, wymiary (dł. x szer. x wys.): 30 x 11,2 x 8,1 cm, wymiary przegródki (dł. x szer.): 9,5 x 4,5 cm.
szt.

O produkcie

ORGANIZER NA 6 ZEGARKÓW LUB BIŻUTERIĘ ESTETYCZNE I ELEGANCKIE – etui wykonane z dbałością o szczegóły, pięknie się prezentuje i wspaniale eksponuje swoją zawartość. UNIWERSALNE – nadaje się nie tylko do przechowywania zegarków, ale również do bransolet i innej biżuterii. ZAMYKANE NA ZATRZASK – nie otworzy się przypadkiem, a jego zawartość nie wypadnie podczas przenoszenia. BEZPIECZNE W ŚRODKU – wnętrze organizera wyścielone jest miękkim materiałem, dzięki czemu przechowywane akcesoria są chronione przez zarysowaniami. SPECYFIKACJA - ilość przegródek: 6, kolor: czarny, wymiary (dł. x szer. x wys.): 30 x 11,2 x 8,1 cm, wymiary przegródki (dł. x szer.): 9,5 x 4,5 cm. SPECYFIKACJA ilość przegródek: 6 szyba: akryl kolor: czarny wymiary organizera (szer/dł/wys): 30x11,2x8,1cm wymiary przegródki (dł/szer): 9,5x4,5cm waga: ~800g Organizer na zegarki z 6 przegródkami Eleganckie pudełko na zegarki posiada aż 6 przegródek, w których można umieścić nie tylko zegarki, ale również inną biżuterię. Kasetka ma elegancki, czarny kolor i widoczne jaśniejsze szwy, co dodaje całości elegancji i stylu. Wieczko etui na zegarki jest przezroczyste (szyba akrylowa), dzięki czemu pudełko na zegarki możemy wykorzystać nie tylko do przechowywania, ale również do eleganckiego eksponowania zawartości. Zakup pudełka na zegarki będzie bardzo udanym, przydatnym prezentem, który z pewnością doceni każdy. Eleganckie pudełko na zegarki i nie tylko W organizerze na zegarki można z powodzeniem przechowywać również bransolety i inną biżuterię. Przegródki posiadają specjalne wkłady, które można ustawiać pod wybranym kątem lub wyjąć całkowicie. Dzięki takim możliwościom etui na zegarki sprawdzi się do przechowywania wielu różnych rodzajów biżuterii. Estetyczne etui na zegarki – bezpieczeństwo gwarantowane Organizer na zegarki posiada wnętrze wyściełane specjalnym, wyjątkowo miękkim materiałem. Taki materiał chroni zawartość etui na zegarki przed zarysowaniem. Przegródki są oddzielone od siebie wyższymi ściankami, co chroni przechowywane akcesoria przed niepożądanym stykaniem, które mogłoby skutkować zniszczeniem. Pudełko posiada ponadto specjalną tasiemkę, która podtrzymuje otwarte wieczko, chroniąc jednocześnie dodatkowo wnętrze i zawartość pudełka na zegarki. Przed przypadkowym wysypaniem zawartości organizera na zegarki chroni również wyjątkowo estetyczne i bezpieczne zamknięcie na zatrzask. Kod produktu: 1520
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
34,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię