8324ec38-f80e-42cd-94e6-52c54c056ad8
Wróć do listy

Nawilżacz Powietrza Ultradźwiękowy Jonizator Pilot 1791

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Nawilżacz Powietrza Ultradźwiękowy Jonizator Pilot 1791

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • ULTRADŹWIĘKOWY – ceramiczny filtr sprawia, że wytworzona przy pomocy fal dźwiękowych para jest wzbogacona minerałami tlenkowymi oraz nano-tlenkami; w odróżnieniu od nawilżaczy parowych, nie produkuje pary, która z uwagi na wysoką temperaturę może stanowić
  • PROGRAMATOR CZASOWY I PILOT – komfort użytkowania urządzenia zapewnia możliwość wyznaczenia czasu działania, po którym nawilżacz samoistnie się wyłączy.
  • PODŚWIETLANY WYŚWIETLACZ LCD I HIGROMETR – z przodu nawilżacza znajduje się czytelny wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się informacje o jego trybie pracy; w urządzeniu wbudowany jest także higrometr, co pozwala na stałą kontrolę poziomu wilgotności w p
  • OLEJKI W ZESTAWIE – w komplecie dołączone są 3 olejki o zapachach: morski, lawenda oraz róża; po ich zastosowaniu nawilżacz poza regulacją poziomu wilgotności pomieszczenia, dodatkowo wyzwala również aromaty o właściwościach relaksacyjnych.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (szer/wys) 22/45cm; maksymalna wielkość pomieszczenia: 35m2; waga zestawu 1,5kg; pojemność zbiornika 5L; wydajność parowania do 300ml/h.
szt.

O produkcie

ULTRADŹWIĘKOWY NAWILŻACZ POWIETRZA Z PILOTEM ULTRADŹWIĘKOWY – ceramiczny filtr sprawia, że wytworzona przy pomocy fal dźwiękowych para jest wzbogacona minerałami tlenkowymi oraz nano-tlenkami; w odróżnieniu od nawilżaczy parowych, nie produkuje pary, która z uwagi na wysoką temperaturę może stanowić pewne zagrożenie i podnosić temperaturę w pomieszczeniu. PROGRAMATOR CZASOWY I PILOT – komfort użytkowania urządzenia zapewnia możliwość wyznaczenia czasu działania, po którym nawilżacz samoistnie się wyłączy. PODŚWIETLANY WYŚWIETLACZ LCD I HIGROMETR – z przodu nawilżacza znajduje się czytelny wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się informacje o jego trybie pracy; w urządzeniu wbudowany jest także higrometr, co pozwala na stałą kontrolę poziomu wilgotności w pomieszczeniu. OLEJKI W ZESTAWIE – w komplecie dołączone są 3 olejki o zapachach: morski, lawenda oraz róża; po ich zastosowaniu nawilżacz poza regulacją poziomu wilgotności pomieszczenia, dodatkowo wyzwala również aromaty o właściwościach relaksacyjnych. SPECYFIKACJA - wymiary (szer/wys) 22/45cm; maksymalna wielkość pomieszczenia: 35m²; waga zestawu 1,5kg; pojemność zbiornika 5L; wydajność parowania do 300ml/h. SPECYFIKACJA pojemność zbiornika: 5L maksymalna wielkość pomieszczenia: 35m² wydajność parowania: do 300ml/h klasa efektywności energetycznej: B poziom hałasu:
Marka
MALATEC

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
159,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię