Terre D'italia - włoskie przysmaki

Dzięki ścisłej współpracy z włoskimi producentami proponujemy naszym konsumentom najlepsze produkty inspirowane bogactwem włoskiej tradycji kulinarnej. Oferujemy produkty typowe dla danego regionu Włoch. W ofercie znajduje się obecnie ok. 50 referencji takich jak makarony, oliwa z oliwek, risotto, paluszki grissini, bajgle, słodycze czy przetwory.

Produkty dostępne online oraz w sklepach stacjonarnych.

Kuchnia włoska to aromatyczne potrawy z domieszką przypraw takich jak oregano, rozmaryn, estragon, pieprz, bazylia i tymianek. Jednym z szybszych i prostszych sposobów na wyśmienity posiłek jest makaron. Każdy rodzaj ma inną nazwę i kształt. I właśnie ta różnorodność kształtów nadaje charakter przygotowanego dania. Przysmakiem kuchni włoskiej są oliwki, nie może też zabraknąć takich dodatków jak oliwa, soczyste pomidory, cebula i aromatyczny czosnek.
Sery to specjały z różnych regionów Włoch. Najsłynniejszy z nich to twardy, ziarnisty i pikantny Parmezan, Gorgonzola o miękkim miąszu z niebieską pleśnią oraz śnieżnobiała Mozarella z mleka bawolic. Przysmakiem kuchni włoskiej jest też szynka parmeńska, czyli podsuszony udziec wieprzowy o cudownym zapachu i subtelnym, delikatnym smaku.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu