TEX moda i tekstylia domowe - zapraszamy na zakupy

Oferta dotyczy tylko sklepów stacjonarnych.

W trosce o bogactwo gruntów i bioróżnorodność dokładamy wszelkich starań, by promować ekologiczne metody produkcji. Jakość oraz identyfikowalność naszych materiałów są weryfikowane na każdym etapie przez niezależne podmioty, ponieważ uczciwość to dla nas nie nowość.


Zaangażowanie w tworzenie mody w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju jest naszym priorytetem. Nie mniej ważne są sprawiedliwe wynagrodzenia.


Z realizacji tych zobowiązań chcemy być tak samo dumni jak z naszych ubrań.
To dlatego do 2025 roku 50% wykorzystywanej przez nas bawełny będzie ekologiczne.

Z troski o zasoby planety i pragnienia ograniczenia oddziaływania na środowisko zdecydowaliśmy się wytwarzać nasze produkty częściowo z materiałów poddanych recyklingowi.


Za każdym razem gwarantujemy ich najwyższą jakość, ponieważ uważamy, że każdy ma prawo do stylowej odzieży z odzyskanych materiałów.


Materiały wykonane z poddanego recyklingowi plastiku to drugie życie dla tworzyw sztucznych oraz gwarancja, że nie będą zanieczyszczać oceanów. Nasz poliester pochodzący z recyklingu wytwarzamy z przedmiotów juz wyprodukowanych, takich jak butelki czy stare ubrania z klasycznego poliestru. Po przetworzeniu z zebranych materiałów uzyskuje się włókna tekstylne

Chcemy zakładać ubrania, które nie zamienią naszej planety w zakładnika odpadów, dlatego stosujemy procesy, w których ograniczono poziom zanieczyszczenia i zużycia wody.


Waterless
To technika produkcji w której wykorzystuje się dużo mniejsze ilości wody, pomaga nam ograniczać wpływ na środowisko. Do 2025 roku wszystkie nasze dżinsy wytwarzane będą zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Dope Dyed
Zapewniająca odpowiedni kolor na etapie produkcji metoda pozwala wyeliminować etap barwienia. Dzięki tej technice zużywamy mniej CO2, wody oraz prądu niż w przypadku klasycznej metody produkcji.

Stawiamy na ekologiczne opakowania, które pozwalają nam zmniejszać oddziaływanie na środowisko na każdym etapie cyklu życia opakowania:

Między 2019 a 2020 rokiem zmniejszyliśmy zawartość plastiku w naszych opakowaniach tekstylnych o ponad 85 ton.

Do 2025 roku planujemy stosować wyłącznie opakowania pochodzące z recyklingu lub możliwe do ponownego wykorzystania.

Kupony są w  modzie!

Ciesz się piekną pogodą i złap styl i smak z Carrefour!

Kupuj ubrania, buty, dodatki i tekstylia domowe z aplikacją Mój Carrefour, zbieraj naklejki i zyskuj rabaty!

Zbierz 5 naklejek w aplikacji Mój Carrefour i odbierz kupon 15 zł rabatu na kolejne zakupy produktów tekstylnych. Naklejki otrzymujesz za zakup produktów tekstylnych w wybranych sklepach Carrefour. 

Każde wydane 40 zł = 1 naklejka. 

Jak wziąć udział w akcji? 

1. Kup ubrania, buty, dodatki i tekstylia domowe w terminie do 31.12.2024 r. z aplikacją Mój Carrefour.
2. Za każde wydane 40 zł na produkty tekstylne w wybranych sklepach Carrefour otrzymasz 1 naklejkę w aplikacji Mój Carrefour.
3. Każde zebrane 5 naklejek = Kupon Rabatowy na zakup Produktów o wartości 15 zł przy zakupach za minimum 25zł.
4. Naklejki wydawane są w okresie do 31.12.2024 r.
5. Po otrzymaniu kuponu rabatowego możesz go wykorzystać na kolejne zakupy produktów tekstylnych  w dacie wskazanej na kuponie.

Szczegóły w regulaminie dostępnym w sklepach w Punkcie Obsługi Klienta.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu