Jakość z Natury

Jakość z Natury Carrefour to gwarancja lokalnych, naturalnych i smacznych produktów, pochodzących z najlepszych regionów Polski i Europy. Kupując oznakowane w ten sposób produkty, masz pewność, że wybierasz to co dobre dla Ciebie, środowiska i naszych dostawców. Żywność Jakość z Natury Carrefour znajdziesz w naszych sklepach stacjonarnych i online.

Już od ponad dwudziestu lat tworzymy gamę produktów Jakość z Natury Carrefour. Współpracując z najlepszymi producentami żywności, stawiamy przede wszystkim na jakość i czerpiemy z tego co powstaje wokół nas, tego co jest dobre i naturalne. Dzięki temu możemy kontrolować każdy etap produkcji, by na Twoim talerzu znalazły się tylko zdrowe i sprawdzone produkty.

  • ​Wyznajemy zasadę „Od pola do talerza”, dlatego kontrolujemy każdy etap produkcji żywności, a dzięki temu wiemy, że produkty JZNC są bezpieczne.
  • Gwarantujemy, że żywność JZNC produkowana jest z zachowaniem najlepszych warunków dla zwierząt hodowlanych, bez używania GMO.
  • Oferujemy Ci autentyczne produkty z dobrym składem. Dzięki wiedzy naszych dostawców na temat naturalnego cyklu dojrzewania warzyw i owoców, otrzymujemy żywność pełną smaku.
  • Na każdym etapie produkcji wybieramy rozwiązania dobre dla środowiska, a nasi współpracownicy przestrzegają zasad zrównoważonego rolnictwa

Zanim produkty Jakość z Natury Carrefour trafią na półkę, wszystkie poddawane są dokładnej selekcji i badaniom ( sprawdzamy nawet poziom cukru w owocach!). W ten sposób cały proces produkcji jest dla nas przejrzysty, a my dajemy Ci gwarancję, że nasza żywność jest naturalna, zdrowa i nie zawiera chemii.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu