Odkryj ziemniaki Jakość z Natury Carrefour

Nie da się ukryć, że ziemniaki cieszą się popularnością w polskiej kuchni i królują na naszych stołach od dawna. I słusznie, są bowiem źródłem witaminy C i B6 oraz potasu. W Carrefourze cenimy je równie mocno, dlatego przykładamy ogromną wagę do ich naturalnej produkcji. Na naszych półkach znajdziecie ziemniaki Jakość z Natury Carrefour tylko od sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy długoterminowo. Czas poznać się bliżej!

BIALUTY SP. Z O.O. 
Adam Pieniążek wspólpracuje z Carrefour od 2003 r.

Pan Adam Pieniążek prowadzi gospodarstwo od 1976 roku, a w projekt Jakość z Natury Carrefour angażuje się od 2002 roku. Kocha ziemię, z której wyrósł. Od lat, zanim jeszcze to było tak popularne, dba o ochronę środowiska i korzysta z odnawialnych źródeł energii. Tak jest do dziś. Uprawia ziemniaki i cebulę w samym sercu Niziny Błońskiej znanej ze wspaniałych czarnych gleb. To tutaj rodzą się najlepsze odmiany polskich kartofli. 

BUGAJ SP. Z O.O.
Daniel Budzik współpracuje z Carrefour od 2020 r.

Pan Daniel Budzik prowadzi gospodarstwo o powierzchni 100 ha, na której zajmuje się uprawą ziemniaków, pszenicy, pszenżyta, kalafiorów i kapusty. W tym położonym na terenie Ziemi Kaliskiej gospodarstwie pracują 3 pokolenia. Jest pasjonatem nowoczesnych technologii w produkcji ziemniaczanej jak i zbożowej. Pomagający mu synowie stawiają na najlepszy sprzęt rolniczy do uprawy roślin okopowych.

GPW NOWAKOWSCY-NOWICCY SP. Z O.O.
Łukasz Nowakowski współpracuje z Carrefour od 2021 r.

Pan Łukasz Nowakowski gospodarstwo prowadzi od pokoleń, a własne założył w 2002 roku. Rozwijał je na tyle prężnie, że szybko stworzył Grupę Producentów Warzyw Nowakowscy, która dziś widnieje jako dostawca m. in. sieci Carrefour. Taka duża skala upraw oparta głównie o własną produkcję umożliwia całoroczną sprzedaż ziemniaków oraz warzyw, a zdobyte doświadczenie oraz nowoczesne maszyny przeznaczone do przetwórstwa pozwalają na dostarczanie produktów najlepszej jakości do sklepów Carrefour.

Gotowane, pieczone a może smażone ? Sprawdź nasze przepisy na dania z ziemniakami

Przepis na szybką sałatkę z ziemniakami i kalafiorem
Wegetariański żurek z pieczonymi ziemniakami i jajkiem
Fit placki ziemniaczane z piekarnika
Zeskanuj kod QR umieszczony na opakowaniu ziemniaka Jakość z Natury Carrefour, poznaj producenta, zobacz gdzie i kiedy był uprawiany.

Sprawdź jak prawidłowo gotować ziemniaki? 

Ile gotować ziemniaki? Jak prawidłowo to robić?
Co do frytek? Najlepsze pomysły na dania z frytkami
Z czego można zrobić frytki? 

Poznaj nasze pozostałe produkty

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu