Odkryj pieczarki brunatne Jakość z Natury Carrefour

Pieczarki brązowe cieszą się coraz większą popularnością w polskiej kuchni. W sumie nieprzypadkowo, są bowiem cennym źródłem składników mineralnych oraz witamin, a w szczególności witaminy D, która odpowiada za stan kości i wpływa na dobre samopoczucie. W Carrefourze pielęgnujemy te wartości odżywcze, dostarczając na nasze półki sklepowe pieczarki brązowe tylko od sprawdzonych i polskich rolników. Poznajmy się więc bliżej!

FHU ROBERT SP. Z O. O. SP. J.
Damian Rymuza
Współpracuje z Carrefour od 2019 r.

FHU ROBERT Firmę w 2000 roku założyli przyjaciele, dokładnie dwóch Robertów. Ich historia z pieczarkami zaczęła się dość przypadkowo, bo od pytania jednego z potencjalnych klientów o taki właśnie produkt. Na początku zajmowali się tylko handlem i to z magazynu wielkości przydomowego garażu, z czasem rozpoczęli własną produkcję. Od 2019 roku współpracują z Carrefour Polska!

SPGJ
Łukasz Kiwała
Współpracuje z Carrefour od 2019 r.

Spółdzielnia Producentów Grzybów Jadalnych Pan Łukasz Kiwała – miłośnik nowych technologii i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Nic więc dziwnego, że uprawiane przez niego pieczarki pochodzą z zakładu, który energię pozyskuje z zielonych źródeł takich jak fotowoltaika i pompa ciepła. Pan Łukasz dąży do całkowitej zeroemisyjności w uprawie pieczarek. Brawa!

Sprawdź co moża zrobić z pieczarek?

Faszerowane pieczarki prosto z pieca
 Jak podać pieczarki na obiad lub kolację?
Gryczane naleśniki z pieczarkami, szynką, serem 

Poznaj nasze pozostałe produkty

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu