Nałęczowianka Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

Nałęczowianka Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l
2
35
 
1 l
2,35 zł/1 l

Produkt niedostępny


Nałęczowianka

Poręczna i wystarczająca na znaczną część dnia butelka 1 l naturalnej wody mineralnej niegazowanej. Nałęczowianka wydobywania jest w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, gdzie przez niemal 20 lat nasyca się minerałami. Zawarta w Nałęczowiance formuła 7 minerałów zawiera Wapń 118 mg/l ,Fluorki 0,27 mg/l, Chlorki 14,7 mg/l, Magnez 21,2 mg/l, Potas 3,84 mg/l, Wodorowęglany 449 mg/l, Sód 10,9 mg/l, a całkowita mineralizacja tej formuły to 675 mg/l. Wybierz naszą wodę butelkowaną, dostępną również w zgrzewkach 6 x 1 l i dbaj o zdrowe nawodnienie każdego dnia.

Nałęczowianka ma niską zawartość sodu i stanowi odpowiedni element diety ubogiej w sód. Wybierz naszą wodę mineralną niegazowaną dostępną w praktycznych zgrzewkach wody butelkowanej i ciesz się zdrowym nawodnieniem każdego dnia dzięki właściwościom wody mineralnej Nałęczowianka. Miej zawsze ze sobą Nałęczowiankę i miej w sobie pragnienie zdrowia oraz orzeźwienia.


Teraz jest wykonana w 100% z innych butelek (100% plastik PET z recyclingu). Nałęczowianka w trosce o planetę dąży do tego by nasze opakowania były neutralne względem środowiska - bo jak nie NAŁ to kiedy?
Pamiętaj, pustą butelkę wrzuć do żółtego kosza!


Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Poddana procesowi napowietrzania i filtracji. Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie.  • odpowiednia dla diety ubogiej w sód
  • butelka w 100 % z innych butelek
  • Naturalna woda mineralna: pozyskiwana z otworu Nałęczowianka w Nałęczowie, gwarantuje wysoką jakość i czystość

Naturalna woda mineralna nienasycona CO2 średniozmineralizowana.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu