d87a2fe8-94a8-4105-90fe-b260b4f27b5f
Wróć do listy

Namiot ogrodowy tunel DOMEK iglo dla dzieci 3w1 4826

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Namiot ogrodowy tunel DOMEK iglo dla dzieci 3w1 4826

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • WIELOFUNKCYJNY – dzięki trzem połączonym częściom, może służyć jako namiot, tor przeszkód bądź element placu zabaw; posiada wiele wejść/wyjść, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę.
  • SAM SIĘ ROZKŁADA – mechanizm rozkładania to sprężyste druty, które samoistnie dopasowują się do konstrukcji, w którą zostały wszyte, dzięki czemu namiot można rozłożyć dosłownie w kilka sekund.
  • WIELOKOLOROWY – intensywne i zróżnicowane kolory na różnych częściach namiotu zwracają uwagę i zachęcają do zabawy.
  • POKROWIEC W ZESTAWIE – w komplecie znajduje się pokrowiec, w którym po złożeniu mieści się cały namiot, co pozwala na łatwe przechowywanie oraz transport.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys) 283/67/92cm; waga zestawu 1,4kg.
szt.

O produkcie

NAMIOT DLA DZIECI 3W1 WIELOFUNKCYJNY – dzięki trzem połączonym częściom, może służyć jako namiot, tor przeszkód bądź element placu zabaw; posiada wiele wejść/wyjść, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. SAM SIĘ ROZKŁADA – mechanizm rozkładania to sprężyste druty, które samoistnie dopasowują się do konstrukcji, w którą zostały wszyte, dzięki czemu namiot można rozłożyć dosłownie w kilka sekund. WIELOKOLOROWY – intensywne i zróżnicowane kolory na różnych częściach namiotu zwracają uwagę i zachęcają do zabawy. POKROWIEC W ZESTAWIE – w komplecie znajduje się pokrowiec, w którym po złożeniu mieści się cały namiot, co pozwala na łatwe przechowywanie oraz transport. SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys) 283/67/92cm; waga zestawu 1,4kg. SPECYFIKACJA wymiary (dł/szer/wys): 283/67/92cm waga zestawu: 1,4kg waga z opakowaniem: 1,5kg W ZESTAWIE namiot 3w1 (namiot stożek, kostka, tunel) torba (pokrowiec) Namiot dla dzieci to nie tylko miejsce do zabawy, ale także przedmiot intensywnie rozwijający ich wyobraźnię, dający poczucie bezpieczeństwa i wzmagający aktywność fizyczną , zarówno w domu, jak i na dworze. Rozkładany domek materiałowy to super zabawa dla najmłodszych! Dwa namioty połączone ze sobą elastycznym tunelem zagwarantują świetną zabawę dla każdego małego odkrywcy . Namiot stożkowy otwierany jest z przodu i połączony tunelem z namiotem w kształcie kostki z 3 osobnymi wyjściami. Dzięki temu, posiadając kilka zestawów, można dowolnie konfigurować elementy i stworzyć niesamowity labirynt. Namiot został wykonany z materiału syntetycznego, co powoduje, że doskonale nadaje się nie tylko do zabawy w ogrodzie, ale także w domu jako kryjówka dla Twojej pociechy . Namiot sam się rozkłada, więc wystarczy wyciągnąć go z dołączonego do zestawu pokrowca, aby dosłownie w kilka sekund był gotowy do zabawy . Torba do przechowywania i transportu namiotu posiada uchwyty, co powoduje, że przenoszenie i przechowywanie złożonego namiotu jest wyjątkowo łatwe . Można go w prosty i łatwy sposób zabrać ze sobą do ogrodu, na plażę, na wycieczkę w plener bądź w jakiekolwiek inne miejsce, w którym mały odkrywca będzie chciał się bawić. Namiot 3w1 jest doskonały na każdy wyjazd, gdyż po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i jest płaski, zatem zmieści się w bagażniku auta. Syntetyczny materiał, z którego wykonany jest namiot, sprawia, że łatwo czyści się całą powierzchnię . Sztuczne włókna także szybko wysychają, więc nawet po delikatnym zamoczeniu, namiot niebawem znów nadaje się do zabawy. kod produktu: 4826
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
67,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię