7e3f083e-1a11-41d4-8269-29e0e50de8e3
Wróć do listy

Namiot Iglo dla Dzieci Domek z Tunelem 3w1 + Piłki 2881

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Namiot Iglo dla Dzieci Domek z Tunelem 3w1 + Piłki 2881

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • ZABAWA BEZ KOŃCA – kolorowe piłeczki i tunel to atrakcja, która nigdy się nie nudzi.
  • SAM SIĘ ROZKŁADA – nie wymaga łączenia elementów i czytania instrukcji.
  • POBUDZA WYOBRAŹNIĘ – tunel można łączyć z domkami w wielu konfiguracjach, można również poszczególnych elementów używać osobno.
  • ZŁOŻONY ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA – po zabawie można schować go w pokrowcu i włożyć do szafy lub zabrać na wycieczkę.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (dł/wys/szer): 379/105/118 cm, wymiary tunelu (dł/śred): 175/45 cm, w zestawie: namiot iglo + namiot kostka ze zdejmowanym daszkiem + tunel + 200 szt. piłeczek.
szt.

O produkcie

NAMIOT DOMEK + TUNEL + 200 PIŁEK ZABAWA BEZ KOŃCA – kolorowe piłeczki i tunel to atrakcja, która nigdy się nie nudzi. SAM SIĘ ROZKŁADA – nie wymaga łączenia elementów i czytania instrukcji. POBUDZA WYOBRAŹNIĘ – tunel można łączyć z domkami w wielu konfiguracjach, można również poszczególnych elementów używać osobno. ZŁOŻONY ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA – po zabawie można schować go w pokrowcu i włożyć do szafy lub zabrać na wycieczkę. SPECYFIKACJA - wymiary (dł/wys/szer): 379/105/118 cm, wymiary tunelu (dł/śred): 175/45 cm, w zestawie: namiot iglo + namiot kostka ze zdejmowanym daszkiem + tunel + 200 szt. piłeczek. SPECYFIKACJA certyfikaty: CE, EN71 wiek: od 3 lat wymiary max. (dług/szer/wys): 379x118x105cm średnica piłeczki: 5cm waga zestawu: 2,45kg W ZESTAWIE namiot z dachem namiot z siateczką tunel 200 piłeczek pokrowiec Gwarancja wyśmienitej zabawy godzinami? Tylko z namiotem z piłeczkami i tunelem! Kolorowy namiot z tunelem i piłeczkami to najlepsza zabawa dla Twojego dziecka. To wspaniała zabawka, która wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, bez względu na wiek. W skład namiotu z piłkami wchodzi duży kwadratowy domek, długi tunel, przezroczysty namiot-iglo i aż 200 szt. piłeczek, które zapewnią Twojemu dziecku pełne wrażeń igraszki. Tu nie sposób się nudzić! Wszystkie części domku z piłeczkami mogą być stosowane oddzielnie lub razem – to daje mnóstwo możliwości ciekawej zabawy. Iglo z tunelem i piłeczkami jest bezpieczne i proste w montażu. Prościej się nie da – namiot z tunelem rozkłada się sam. Domek z piłeczkami wystarczy wyjąć z praktycznego pokrowca i gotowe. Nie potrzeba żadnych umiejętności, ani godzin nad „prostą instrukcją”, malutkie części nie znikną w niewyjaśnionych okolicznościach – wszystko rozkłada się samo i to w tempie ekspresowym. Teraz pora tylko na dołączenie do wybranego okienka tunelu, wsypanie piłeczek i zabawa na całego rozpoczęta! Stelaż namiotu z tunelem wykonany jest ze stabilnego włókna szklanego, a kolorowy materiał syntetyczny jest dostosowany wytrzymałością do harcy dzieci. Lekkie piłeczki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i nawet po odkształceniu wrócą do swojego pierwotnego kształtu. Namiot z piłkami można również bardzo szybko złożyć i umieścić w praktycznym pokrowcu z rączkami ułatwiającymi przenoszenie. Złożony zestaw nie zajmuje wiele miejsca. Domek z piłeczkami i tunelem to świetna zabawa w domu i na świeżym powietrzu. Namiot z piłkami i tunelem jest bardzo kolorowy, dzięki czemu zachęci do zabawy i uśmiechu każde dziecko. Iglo z tunelem można rozłożyć zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki możliwości łatwego składania i rozkładania, a także wygodnego przenoszenia, można z powodzeniem zabrać go do ogrodu, na plażę czy na piknik. kod produktu: 2881
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
109,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię