660f44a4-9b1c-4600-82ac-27148d19c0d6
Wróć do listy

Nakładki Naklejki Na Stopy Basen Buty Do Wody 22cm 5858

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Nakładki Naklejki Na Stopy Basen Buty Do Wody 22cm 5858

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • OCHRONA – zabezpieczają spód stopy przed zabrudzeniem oraz skaleczeniem, a ponadto zwiększają przyczepność i ograniczają ryzyko poślizgnięcia się.
  • WODOODPORNE – możliwość stosowania zarówno w wodzie słodkiej, słonej oraz chlorowanej bez ryzyka odklejenia się.
  • SPECYFIKACJA – kolor różowy; wymiary (dł/szer) 22/7,7cm; waga 15g.
  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – do wykorzystania w miejscach publicznych typu baseny, łaźnie, sauny, spa, a także na plaży bądź trawniku.
  • PROSTA APLIKACJA – wystarczy usunąć warstwę zabezpieczającą i przykleić na wcześniej oczyszczoną i osuszoną stopę.
szt.

O produkcie

NAKŁADKI SAMOPRZYLEPNE NA STOPY - M OCHRONA – zabezpieczają spód stopy przed zabrudzeniem oraz skaleczeniem, a ponadto zwiększają przyczepność i ograniczają ryzyko poślizgnięcia się. WODOODPORNE – możliwość stosowania zarówno w wodzie słodkiej, słonej oraz chlorowanej bez ryzyka odklejenia się. SPECYFIKACJA – kolor różowy; wymiary (dł/szer) 22/7,7cm; waga 15g. SZEROKIE ZASTOSOWANIE – do wykorzystania w miejscach publicznych typu baseny, łaźnie, sauny, spa, a także na plaży bądź trawniku. PROSTA APLIKACJA – wystarczy usunąć warstwę zabezpieczającą i przykleić na wcześniej oczyszczoną i osuszoną stopę. SPECYFIKACJA kolor: różowy wymiary (dł/szer): 22/7,7cm waga: 15g Zabezpieczenie stóp przed nadmiernym zabrudzeniem, skaleczeniami, a także bezpośrednim kontaktem z nieprzyjemną dla skóry powierzchnią, to podstawa zachowania zdrowia, a także higieny. Samoprzylepne nakładki na stopy umożliwiają szczelne osłonięcie spodu nogi przed kurzem i brudem, a także drobnymi, ostrymi krawędziami . W ten sposób zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi stopy z nieprzyjemną powierzchnią, a także ograniczają dostęp drobnoustrojów chorobotwórczych mogących powodować problemy zdrowotne. Nakładki można wykorzystywać podczas spaceru po rozgrzanym piasku bądź innej powierzchni, po której okresowo poruszamy się bez obuwia . Osłony na stopy nie odklejają się pod wpływem działania wody . Są zatem niezbędne podczas kąpieli w basenach, korzystania ze wspólnych pryszniców, czy innego rodzaju kompleksów wypoczynkowo-relaksacyjnych , do których nie wolno wchodzić w obuwiu. Nakładki samoprzylepne zwiększają także przyczepność , a przez to minimalizują ryzyko poślizgnięć, skaleczeń oraz upadków, które mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych . Są zatem pomocne w czasie korzystania z kamienistych oraz skalistych plaż, czy chodzenia po jakiejkolwiek innej, wymagającej dla stóp powierzchni . Nie ograniczają przy tym nadmiernie czucia w stopie , co przekłada się na zachowanie odpowiedniego poziomu stabilności nawet w trakcie wykonywania dynamicznych czynności, takich jak skoki do wody, czy innego rodzaju sporty wodne. Aplikacja samoprzylepnych nakładek na stopy jest wyjątkowo prosta. Wystarczy przykleić je na wcześniej prawidłowo oczyszczone i osuszone stopy . Osłony przykładamy najpierw do dużego palca, po czym dopasowujemy je na całej długości stopy i dociskamy. NAKŁADKI SĄ WODOODPORNE możliwość stosowania zarówno w wodzie bez ryzyka odklejenia się. Drodzy Klienci, jako wiarygodny Sprzedawca, informujemy, że towar dostępny na tej aukcji po otwarciu opakowania, zgodnie z art. 38 pkt. 5 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlega możliwości odstąpienia od umowy, ze względów higienicznych i ochrony zdrowia. Ustawa ta dotyczy takich towarów, których nie można zwrócić po otwarciu opakowania i dotyczy wszystkich Sprzedawców, pomimo, że często o tym nie informują. My pragniemy jednak, aby już przed zakupem mieli Państwo pełną wiedzę na ten temat. Kod produktu: 5858
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
7,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię