e3904897-4aff-4f15-93b7-02ae73406187
Wróć do listy

Mop Płaski Ze Spryskiwaczem Obrotowy + Nakładka 5870

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Mop Płaski Ze Spryskiwaczem Obrotowy + Nakładka 5870

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • FUNKCJA SPRYSKIWANIA – pojemnik ze zbiornikiem na wodę oraz detergenty ułatwia czyszczenie silnych zabrudzeń.
  • GŁOWICA 360° – swobodnie obracająca się we wszystkich kierunkach głowica pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 40,5/14/125cm; waga zestawu 650g; waga z opakowaniem 800g.
  • NAKŁADKA W ZESTAWIE – montowana na rzepy nakładka jest chłonna i można ją łatwo czyścić oraz prać w pralce.
  • SZYBKI MONTAŻ – wszystkie elementy łatwo ze sobą złożyć bez konieczności wykorzystywania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi.
szt.

O produkcie

MOP ZE SPRYSKIWACZEM FUNKCJA SPRYSKIWANIA – pojemnik ze zbiornikiem na wodę oraz detergenty ułatwia czyszczenie silnych zabrudzeń. GŁOWICA 360° – swobodnie obracająca się we wszystkich kierunkach głowica pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 40,5/14/125cm; waga zestawu 650g; waga z opakowaniem 800g. NAKŁADKA W ZESTAWIE – montowana na rzepy nakładka jest chłonna i można ją łatwo czyścić oraz prać w pralce. SZYBKI MONTAŻ – wszystkie elementy łatwo ze sobą złożyć bez konieczności wykorzystywania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. SPECYFIKACJA pojemność zbiornika: 600ml wymiary (dł/szer/wys): 40,5/14/125cm waga zestawu: 650g waga z opakowaniem: 800g W ZESTAWIE mop 2x nakładka Utrzymanie czystości podłóg w należytym stanie to nie tylko konieczność wynikająca z chęci zachowania porządku, ale także przestrzegania podstawowych zasad higieny. Mop ze spryskiwaczem to urządzenie, które w prosty, ale przede wszystkim efektywny sposób umożliwi usunięcie zabrudzeń znajdujących się na podłogach w domu lub mieszkaniu . Funkcja spryskiwania sprawia, że można dozować odpowiednią ilość środka czyszczącego , w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, nawet najbardziej oporne czy zaschnięte plamy oraz zabrudzenia zostaną szybko i sprawnie usunięte . Zbiornik należy uzupełnić wodą z dodatkiem określonej ilości detergentu, a następnie zamontować w specjalnej komorze znajdującej się nad głowicą mopa. Dozowanie płynu czyszczącego odbywa się za pomocą umieszczonego w rączce spustu . Rączka jest specjalnie wyprofilowana , co ułatwia posługiwanie się całym mopem oraz sprawne naciskanie spustu . Dodatkowym ułatwieniem jest wykonana z pianki rączka, która została zamontowana na trzonku mopa . Głowica z nakładką czyszczącą porusza się swobodnie w dwóch płaszczyznach , dzięki czemu mopem można dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca . Pomaga to także w dostosowaniu mopa do wysokości użytkownika. Cały zestaw jest łatwy do złożenia , a wszystkie części dopasowane są do siebie i łączą się bez użycia dodatkowych narzędzi. Trzonek mopa jest wykonany z trwałego aluminium, co powoduje, że jest odporny na korozję . W rączce znajduje się otwór, który umożliwia zawieszenie mopa. Nakładka na mopa mocowana jest na rzepy , a więc w prosty sposób można ją odczepić i wypłukać pod bieżącą wodą bądź wyprać w pralce. --> 3 KROKI Napełnij pojemnik wodą lub detergentem. Nałóż pojemnik na mopa. Naciśnij na spryskiwacz. UCHWYT UMOŻLIWIAJĄCY POWIESZENIE GŁOWICA 360 STOPNI WYGODNA RĄCZKA MINIMUM WYSIŁKU Mop jest lekki i poręczny, nie wymaga użycia wiaderka, dzięki czemu nie ma potrzeby schylania się - chroni przed bólem pleców. Doskonale sprawdzi się w każdym domu, również dla osób starszych. Kod produktu: 5870
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
44,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię