78a23915-cceb-45cf-8202-62193b239aac
Wróć do listy

Moduł Minigbic Intellinet Sfp+ Sr Lc Wielomodowy 850nm

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Moduł Minigbic Intellinet Sfp+ Sr Lc Wielomodowy 850nm

Oceń ten produkt jako pierwszy

szt.

O produkcie

Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ SR LC Wielomodowy 850nmJeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplexPasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFPPasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFPPrzepustowość: 10 Gb/sMaksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 mDługość fali: 850 nmZgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)Kompatybilny z urządzeniami CiscoWykonany w standardzie SFP+Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Do 11,1 Gb/s dwukierunkowej komunikacjiObsługa Hot-pluggingObsługiwane standardy:IEEE 802.3z (Światłowód Ethernet Gigabit)IEEE 802.3ae (Światłowód 10 Gigabit Ethernet)Parametry techniczne:Obsługiwane media transmisyjne: światłowód wielomodowy 10GBase-SRZłącze: port optyczny LC duplexDystans:300 m przy użyciu światłowodu 50/125 µm na 2000 MHz-km33 m przy użyciu światłowodu 62.5/125 µm na 200 MHz-kmDługość fali: 850 nmMoc transmisji optycznej:Maksymalna siła nadawcza: -1 dBMinimalna siła nadawcza: -5 dBCzułość: -12 dBZapas: 7 dBWykonanie: SFP+ (ulepszony standard SFP - small form factor plugable), maksymalnie 11.1 Gb/s, standardowo 10.3 Gb/sMonitoring diagnostyczny SFF-8472 dla modułów optycznychCertyfikaty: FCC Class A, CE Mark, IEC-60825, RoHSZasilanie:Wymagane: 3.3VPobór mocy: 1W (maksymalnie)Parametry fizyczne:Temperatura pracy: 0 - 70°C (32 - 158°F)Wilgotność pracy: 10 – 85% RH, nieskondensowanaTemperatura magazynowania: -40 - 85°C (-40 - 185°F)EAN: 0766623507462Kod Producenta: 507462Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrznyMożliwość łączenia w stos: NieObsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3z Gigabit EthernetIEEE 802.3ae 10 Gigabit EthernetOkres rękojmi w miesiącach: 36Open Networking: NiePort PoE: NieRodzaj urządzenia przewodowego: Moduł do SwitchWaga (kg): 0.041Wymiary [G x S x W] (mm): 57 x 14 x 12Zarządzanie przez WWW (Smart): NieZarządzanie z lini poleceń (CLI): Nie
Marka
Intellinet

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
253,00 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię