Aplikacja Mobilna Mój Carrefour- OSZCZĘDZAJ Z APKĄ

Z aplikacją Mój Carrefour codzienne zakupy są szybkie, łatwe, przyjemne i oszczędne. Korzystasz ze zniżek nawet do -50%, a w piątek i sobotę 10% rabatu na całe zakupy. Masz dostęp do nowoczesnych funkcji, które ułatwiają zakupy.

Z aplikacją Mój Carrefour możemy kupować mądrze.

 

Pobierz bezpłatną aplikację Mój Carrefour->

 

OSZCZĘDZAJ Z APKĄ!

Pobierz aplikację Mój Carrefour i aktywuj
kupon 10% rabatu na całe zakupy
w piątek i sobotę.

Zrób zakupy i zyskaj natychmiast aż 30 zł.  
PŁAĆ MNIEJ OD RAZU

Na wyciągnięcie Twojej ŁAPPki

ZMIANY W REGULAMINIE APLIKACJI MÓJ CARREFOUR I PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO RODZINKA

W dniu 20 listopada 2022r. w życie wchodzą zmiany w regulaminie aplikacji mobilnej Mój Carrefour i Programu Rodzinka dla stałych klientów. Umożliwiamy naszym użytkownikom logowanie się tym samym loginem i hasłem w aplikacji Mój Carrefour oraz w sklepie internetowym carrefour.pl

Najważniejsze zmiany:

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji Mój Carrefour i logujesz się za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub poprzez social media, będziesz mógł tym samym loginem oraz hasłem zalogować się do carrefour.pl i realizować zakupy online. Zmiany dokonywane w Panelu Klienta na carrefour.pl oraz w Twoim profilu w aplikacji Mój Carrefour, dotyczące danych osobowych, zgód marketingowych oraz hasła, będą automatycznie widoczne w obu usługach.

Jeśli jesteś użytkownikiem portalu carrefour.pl będziesz mógł swoim loginem e-mail oraz hasłem zalogować się do aplikacji mobilnej Mój Carrefour.

Gdy zdecydujesz się na usunięcie konta, usuniesz jednocześnie konto w aplikacji Mój Carrefour oraz w sklepie internetowym carrefour.pl. Usuwając konto tracisz dostęp do karty lojalnościowej, zgromadzonych benefitów (m.in. kuponów rabatowych) oraz nieodwracalnie utracisz historię zakupową w carrefour.pl. Jeśli zdecydujesz się ponowne korzystać z tej samej karty lojalnościowej i przypisanych do niej benefitów, zarejestruj się w aplikacji “Mój Carrefour” poprzez ten sam login. Jeśli jednak zdecydujesz się na usunięcie konta poprzez rezygnację z programu lojalnościowego, nieodwracalnie utracisz dostęp do zgromadzonych benefitów, karty lojalnościowej oraz historii zakupów w sklepie internetowych carrafour.pl

Jeśli do 20 grudnia 2022 r. nie zrezygnujesz z programu lojalnościowego i nie odinstalujesz aplikacji, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na zmiany.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres e-mail: kontakt@carrefour.pl lub zadzwoń 801 200 000*, 22 899 89 98* 
 *koszt połączenia wg stawek operatora

 

Z przyczyn technicznych nie będziemy w stanie połączyć kont klientów zarejestrowanych w aplikacji Mój Carrefour poprzez Facebook z ich kontami w sklepie internetowym carrefour.pl.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu