Aplikacja Mobilna Mój Carrefour- wszystkie korzyści masz w łappce

WSZYSTKIE KORZYŚCI MASZ W ŁAPPCE!


Pobierz aplikację Mój Carrefour i aktywuj kupon 10% rabatu na całe zakupu w piątek i sobotę. 
Zrób zakupy i zyskaj natychmiast nawet 30 zł.  

MOŻEMY kupować MĄDRZE 

Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupów 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie). Kupon jest jednokrotnego użytku.
* Warunki promocji, w tym produkty nieobjęte promocją, znajdziesz w opisie kuponu. Kupon nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy. 

 

Co tydzień z aplikacją Mój Carrefour zyskujesz nie tylko nowe kupony, ale też w każdy weekend możesz zrobić zakupy ze zniżką 10% (od 80 do 300 zł). Co przygotowaliśmy w tym tygodniu? Jeszcze taniej z aplikacją m.in. herbata (różne rodzaje), jogurty Activia, płatki owsiane, płatki Mlekołaki, piwo Namysłów (w 4-paku), a także przeceny w dziale z kosmetykami (taniej m.in. kosmetyki marki Mixa). 

Kawa Jacobs Kronung
Ptasie mleczko Wedel
Lody Big Milk 1l
Oliwa z oliwek Carrefour
Płyn do prania Woolite
Ciastka korzenne Cookie Place
20% na wybrane miody
Piwo Książęce
Piwo Heineken

W wybranych w sklepach Carrefour express w  tym tygodniu również kupuj z rabatem! Rabat 10% na Twoje zakupy naliczy się już od 30 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczanych przy kasie)! Promocja trwa od 03.08 do 09.08.2020 w wybranych sklepach Carrefour express. Kuponu rabatowego i szczegółów akcji szukaj w aplikacji Mój Carrefour.

Pobierz bezpłatną aplikację Mój Carrefour już teraz i zyskaj!
RABAT 10% na Twoje zakupy !
RABAT 10 % na wszystkie produkty z asortymentu Carrefour BIO!
Aktywuj jeden kupon i korzystaj wiele razy, kupując wiele produktów Carrefour BIO.


Aplikacja Mój Carrefour to funkcje, które ułatwią codzienne zakupy.

- kupony, rabaty, gazetki i promocje zawsze pod ręką

- nowoczesne i przyjazne funkcjonalności

- szybkie i wygodne zakupy

Rabat  z kuponu "10% rabatu na Twoje zakupy w weekend (piątek - sobota)" naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie).

Są to kupony jednokrotnego użytku.

Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", Lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego i małego AGD , wszystkich urządzeń marki KȀRCHER, ubezpieczenia "SUPER Ochrona", alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp (z wyjątkiem piwa) oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

Kupony nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy, w tym z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi.

Rabat  z kuponu "10% rabatu na Twoje zakupy w weekend " nie obejmuje wszystkich produktów dużego i małego RTV i AGD ( w tym akcesoriów RTV AGD) oraz wszystkich produktów z działu Multimedia, w tym dronów.