Aplikacja Mobilna Mój Carrefour- ZYSKUJ Z APKĄ

Z aplikacją Mój Carrefour codzienne zakupy są szybkie, łatwe, przyjemne i oszczędne. Korzystasz ze zniżek nawet do -50%, a w piątek i sobotę 10% rabatu na całe zakupy. Dzięki aplikacji masz dostęp do nowoczesnych funkcji, które ułatwiają zakupy.

Z aplikacją Mój Carrefour zyskuj mądrze.

 

Na wyciągnięcie Twojej appki

Nie przegapisz żadnej ciekawej oferty. Jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowymi kuponami zniżkowymi. Dobrze wiedzieć, jak i kiedy oszczędzać. 

Wszystkie produkty możesz obejrzeć w naszych gazetkach dostępnych w aplikacji. Znajdziesz tam aktualne oferty, wyjątkowe okazje.

Oszczędzasz czas! Przy kasie nie wypakowywujesz produktów z koszyka. Wystarczy, że pokażesz wygenerowany kod kreskowy.

Rób zakupy z aplikacją i miej paragony pod ręką, dzięki którym łatwiej będziesz zarządzać swoimi wydatkami.

Sam sprawdzisz, co ile kosztuje. Błyskawicznie! Czytnik cen masz w aplikacji.

Karta Rodzinka i Karta Seniora zawsze pod ręka, w Twoim telefonie.

Nie kupuj przypadkowo. Przygotuj listę zakupów korzystająć z aplikacji. W ten sposób oszczędzasz, bo robisz przemyślane zakupy.

Nie musisz mieć ze sobą karty płatniczej ani gotówki. Korzystając z aplikacji płacisz wygodnie za zakupy swoim smartfonem.

Nie ominą Cię żadne promocje i okazje. W każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie zniżki, rabaty, specjalne oferty.

ZMIANY W REGULAMINIE APLIKACJI MÓJ CARREFOUR I PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO RODZINKA

W dniu 01.01.2023 r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie aplikacji mobilnej “Mój Carrefour” i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.

W nowej wersji dostosowaliśmy postanowienia Regulaminu do wchodzących w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. zmian w przepisach prawa dotyczących umów o dostarczenie treści cyfrowej lub usługi cyfrowej. Zmiany te będą Cię dotyczyły tylko jeśli są dla Ciebie korzystne. Wprowadziliśmy także zmiany dotyczące odstąpienia od umowy, jaką jest Regulamin.

Jeśli do dnia 1 stycznia 2023 r. nie wypowiesz uczestnictwa w Programie Rodzinka i nie odinstalujesz Aplikacji “Mój Carrefour”, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na zmianę Regulaminu. W każdej chwili możesz zrezygnować z Uczestnictwa w Programie Rodzinka i odinstalować aplikację “Mój Carrefour”.

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu