Aplikacja Mobilna Mój Carrefour- wszystkie korzyści masz w łappce

WSZYSTKIE KORZYŚCI MASZ W ŁAPPCE!


Pobierz aplikację Mój Carrefour i aktywuj kupon 10% rabatu na całe zakupu w piątek i sobotę. 
Zrób zakupy i zyskaj natychmiast nawet 30 zł.  

MOŻEMY kupować MĄDRZE 

Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupów 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie). Kupon jest jednokrotnego użytku.
* Warunki promocji, w tym produkty nieobjęte promocją, znajdziesz w opisie kuponu. Kupon nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy. 

 

Masz już aplikację Mój Carrefour? Sprawdź koniecznie - możesz tylko zyskać! W aplikacji znajdziesz aktualne promocje, kupony rabatowe i oferty specjalne. W tym tygodniu jeszcze taniej z aplikacją: lody Manhattan (różne smaki do wyboru), czekolada Wawel, wafle Princessa, produkty superfood, soki pomarańczowe Tymbark i kosmetyki Radical. Aktywuj kupony i płać mniej! 

W wybranych w sklepach Carrefour express w  tym tygodniu również kupuj z rabatem! Rabat 10% na Twoje zakupy naliczy się już od 30 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczanych przy kasie)! Promocja trwa od 29.06 do 05.07.2020 w wybranych sklepach Carrefour express. Kuponu rabatowego i szczegółów akcji szukaj w aplikacji Mój Carrefour.

Pobierz bezpłatną aplikację Mój Carrefour już teraz i zyskaj!
RABAT 10% na Twoje zakupy !
RABAT 10 % na wszystkie produkty z asortymentu Carrefour BIO!
Aktywuj jeden kupon i korzystaj wiele razy, kupując wiele produktów Carrefour BIO.


Aplikacja Mój Carrefour to funkcje, które ułatwią codzienne zakupy.

- kupony, rabaty, gazetki i promocje zawsze pod ręką

- nowoczesne i przyjazne funkcjonalności

- szybkie i wygodne zakupy

Rabat  z kuponu "10% rabatu na Twoje zakupy w weekend (piątek - sobota)" naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie).

Są to kupony jednokrotnego użytku.

Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", Lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego i małego AGD , wszystkich urządzeń marki KȀRCHER, ubezpieczenia "SUPER Ochrona", alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp (z wyjątkiem piwa) oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

Kupony nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy, w tym z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi.

Rabat  z kuponu "10% rabatu na Twoje zakupy w weekend " nie obejmuje wszystkich produktów dużego i małego RTV i AGD ( w tym akcesoriów RTV AGD) oraz wszystkich produktów z działu Multimedia, w tym dronów.