Twaróg chudy

4 produkty w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Mlekpol Mazurski Smak Twaróg chudy 250 g
0,25 kg
13,96 zł/1 kg
3,49 zł
Piątnica Twaróg wiejski lekki 250 g
0,25 kg
18,36 zł/1 kg
4,59 zł
Łowicz Twaróg chudy 250 g
0,25 kg
17,16 zł/1 kg
4,29 zł
Łowicz Twaróg chudy 200 g
0,2 kg
17,75 zł/1 kg
3,55 zł

z 1

Twaróg chudy
 


Twaróg chudy to smaczny i niskokaloryczny produkt nabiałowy. Poleca się go zwłaszcza osobom, które stosują dietę odchudzającą albo redukcyjną. Twaróg chudy idealnie sprawdzi się jak dodatek do kanapek albo ziemniaków, a także sałatki. W sklepie online Carrefour znajdziesz produkty najwyższej jakości i najlepszych marek: Piątnica, Łowicz, Sokołów.
 
Twaróg to produkt niezwykle wartościowy, ponieważ jest bogaty w różnego rodzaju składniki odżywcze. Do najważniejszych zaliczyć należy białko mleka, czyli kazeinę. Jest to pełnowartościowe białko, które organizm człowieka może bez większych problemów strawić, dzięki czemu jest łatwo przyswajalne. Stanowi niezwykle istotny budulec tkanki kostnej, ale jest także niezbędne do wytwarzania enzymów, hormonów i odporności. Warto także mieć na uwadze, że to właśnie biały ser, jak potocznie nazywa się twaróg, zawiera aminokwasy, które są bardzo potrzebne organizmowi, a których nie jest on w stanie samodzielnie wyprodukować.
Inne ważne składniki, jakie znaleźć można w białym serze to: witaminy – witamina A, witaminy z

grupy B (B1, B2, B6, B12), kwas foliowy, witamina D i E, pierwiastki jak np. cynk, potas, sód, magnez.

 

W ofercie naszego sklepu online Carrefour znajdziesz między innymi ser chudy Piątnica. Jest to delikatny twaróg formowany w kształcie tradycyjnego klinka. Zawiera wyłącznie pasteryzowane mleko i żywe kultury bakterii mlekowych. Jest, podobnie jak inne twarogi chude, naturalnym źródłem wapnia i białka. Ma bardzo wygodne i praktyczne opakowanie, które można wielokrotnie otwierać i zamykać, co przydaje się zarówno w domu, jak i np. w pracy. 

 

Nabiał jest, co warto podkreślić jeszcze raz, ważnym źródłem pełnowartościowego białka, bez którego nie byłby możliwy prawidłowy rozwój oraz wzrost organizmu. Warto również mieć na względzie to, że jest to produkt, który powinny spożywać osoby w fazie wzrostu, czyli dzieci i młode osoby. Poleca się go także kobietom w ciąży oraz osobom starszym. Tym ostatnim przede wszystkim ze względu na duże ryzyko osteoporozy, czyli choroby kości.