Tofu

Wszystkie produkty w Tofu: znaleziono 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

8
69
 

0,3 kg

28,97 zł/1 kg

9
29
 

0,22 kg

42,23 zł/1 kg

9
39
 

0,3 kg

31,30 zł/1 kg

9
29
 

0,25 kg

37,16 zł/1 kg

z 1

Najlepsze tofu

Tofu to nazwa ciekawego produktu spożywczego, mianowicie sera, który powstaje na bazie soi. To artykuł, po który sięga coraz więcej klientów, a stanowi on ciekawą alternatywę dla posiłków pochodzenia zwierzęcego. Dzięki niemu można sobie urozmaicić dietę – ma on różne zastosowanie. Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Tofu na carrefour.pl.

Jak smakuje tofu?

Tofu nie jest jeszcze produktem używanym w każdej polskiej kuchni, ale prawdopodobnie jego popularność będzie rosła. Co istotne, może on mieć różny smak, dlatego mamy możliwość zakupu takiego, który nam odpowiada. Podstawową wersją w sklepach jest tofu naturalne. Nie ma ono smaku, różna może być jego twardość. Wystarczy dodać do niego ulubione dodatki i przekąska gotowa. Dostępne jest także tofu wędzone, tofu marynowane i jedwabiste. Pierwsza propozycja ma lekko słony smak i aromat wędzonki – w tym przypadku ser konserwuje się w sosie sojowym. Natomiast jedwabiste tofu ma delikatny smak. Dostępne jest również tofu BIO, oparte na składnikach pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych, a także tofu chili, z dodatkiem tej przyprawy.

Z czym jeść tofu?

Ten produkt można dodawać do różnych dań, a sposób jego użycia powinien zależeć od rodzaju tofu, które mamy. Naturalne i wędzone znakomicie sprawdzają się jako element sosów i zup. Można je również dołożyć do warzywnego koktajlu, a także łączyć z ryżem i makaronem. Natomiast mające intensywniejszy smak wędzone tofu może być składnikiem kanapek, może też być smażone, opiekane, dodane do pulpetów i nie tylko.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu