Cheesuper Paluszki serowe 80 g (4 sztuki)

Cheesuper Paluszki serowe 80 g (4 sztuki)
6
19
 
0,08 kg
77,38 zł/1 kg

To jest to, co najmłodsi lubią!

Gdy małe brzuszki burczą to uśmiechy zmieniają się w zniecierpliwione minki. W tej sytuacji rodzice wcielają się w super-bohaterów, którzy potrafią nasycić wielki apetyt małą przekąską. Jak to możliwe? Właśnie tak działają serowe moce przepysznych paluszków Cheesupers! Każdy z nich to porcja białka, a każdy kęs wypełnia dziecięce kubki smakowe prawdziwą przyjemnością!
Przedszkolaki, uczniowie i starsze dzieci przepadają za elastyczną konsystencją i delikatnym smakiem serowych paluszków powstałych z sera mozzarella, otulonych w bajecznie kolorowe opakowania. Jesteśmy pewnie, że Twoją pociecha także polubi te przekąski, które można schrupać na drugie śniadanie, podczas wycieczki lub w przerwach pomiędzy posiłkami.
A wiesz za co rodzice cenią paluszki Cheesupers? Za wszystko! A konkretnie za to, że te wyjątkowe przekąski smakują wszystkim maluchom oraz posiadają skład bez konserwantów. I jeszcze jedno - od czasu do czasu sprawiają, że co jakiś czas jeden z czterech paluszków znika w tajemniczych okolicznościach. Prawdopodobnie Ty także nie oprzesz się pokusie!

Przepis na uśmiechniętą buzię

Można zjadać je na zimno jako pyszny serowy batonik lub podgrzać, by podać paluszki na ciepło, np. w wraz z panierką, w postaci chrupiących nugetsów. Oczywiście świetnie smakują z odrobiną keczupu i świeżą bułką zmieniając się w mały, ale sycący posiłek.
Krótko mówiąc, paluszki serowe Cheesupers to błyskawiczny sposób na drugie śniadanie, szybką przekąskę lub apetyczny przysmak na rodzinnej imprezie. Jedno jest pewne - gdy mali poszukiwacze przygód się nimi zajadają zawsze mają uśmiechnięte buzie i pełne brzuszki.

Wartości odżywcze

Każdy serowy paluszek Cheesuper to porcja białka. Produkt może być elementem zróżnicowanej diety oraz doskonale uzupełni różne dania i przekąski.

Bajkowe opakowanie

Opakowanie w dwóch bajkowych opakowania cieszy oczy i pobudza apetyt na smaczną przekąskę. Każdy paluszek opakowany jest osobno, dzięki czemu zachowuje swoje walory smakowe oraz nie skleja się z pozostałymi

Marka pełna zdrowej zabawy

Cheesupers to marka pełna zabawy! Zapewnia frajdę i doby humor. Nasze paluszki serowe to proste jedzenie i gotowanie oraz wspaniała propozycja dla rodziców, by urozmaicić menu dzieci. Marka Cheesupers to także radość jedzenia i dzielenia się tym, co najlepsze.

Paluszki z sera Mozzarella - półtwardy, podpuszczkowy ser niedojrzewający. Zawartość tłuszczu w suchej masie 40%.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu