Actimel Kids Mleko fermentowane o smaku truskawkowo-bananowym 400 g (4 x 100 g)

Actimel Kids Mleko fermentowane o smaku truskawkowo-bananowym 400 g (4 x 100 g)
Promocja obowiązuje do 25.03.2023
9   
69
7
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,45 zł
0,4 kg
19,98 zł/1 kg

Actimel

Smak truskawki i banana zamknięty w poręcznym opakowaniu? To możliwe! Spróbuj Actimela o smaku truskawkowo-bananowym i odkryj pyszne połączenie, które skrywa jego niewielka buteleczka! Wapń oraz witaminy B6 i D, a do tego możliwość przechowywania poza lodówką nawet do 6 godzin? Spróbuj i przekonaj się sam.

Dawno, dawno temu, kiedy Biegun Północny nosił nazwę ARCTIMEL… Była to kraina gigantycznych i małych stworzeń. Ziemia była twarda, a pogoda przez cały rok potwornie zimna, śnieżna i lodowata. Pewnego dnia 6 małych zwierzątek kierowanych ciekawością i rządzą przygody wyruszyło w drogę pełną wyzwań, aby odkryć tajemnicze ścieżki ARCTIMELA oraz rozwinąć swoje umiejętności i zdolności. Kiedy wreszcie dotarli do końca drogi znaleźli butelkę smakowitego produktu o nazwie Actimel. Od tego czasu małe stworzonka nazywamy zwierzętami, a krainę ARCTIMEL Biegunem Północnym.

Baw się z całą rodziną i graj w grę planszową Przygody Arctimela! Więcej informacji znajdziesz na stronie https://actimel.pl/arctimel/.}

Mleko fermentowane z L. casei Danone oraz witaminami B6 i D.

Popularne z kategorii Jogurty probiotyczne
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu