Filtry

Marki

Typ

Mleko

Znaleziono: 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

3
59
 

0,2 l

17,95 zł/1 l

7
39
 

0,38 l

19,45 zł/1 l

z 1

Najlepsze mleko dla dzieci

Dzieci preferują produkty, które są przede wszystkim smaczne, natomiast rodzicom powinno zależeć, aby dieta maluchów była jak najbardziej wartościowa. Oczywiście da się połączyć jedno z drugim, a sposobem na to jest mleko dla dzieci, a konkretnie napój mleczny. Takie produkty mogą mieć różny smak, ale łączy je jedno – zdecydowanie smakują maluchom. Z bogatym ich wyborem możesz się zapoznać w kategorii Mleko dla dzieci na carrefour.pl.

Napój mleczny dla dzieci – dlaczego warto?

Nie jest łatwo znaleźć produkt, który z jednej strony będzie odpowiadać maluchom, ale jednocześnie będzie zdrowy. Mleko dla dzieci spełnia te warunki. Taki napój może zawierać m.in. białko i wapń. Nie wymaga on szczególnego przygotowywania – wystarczy nim wstrząsnąć. Może zawierać m.in. orzechy lub owoce odpowiedzialne za nadaniu mu smaku. Oczywiście zwróćmy uwagę, czy nie ma w nim dodatków, które nie powinny znajdować się w diecie malucha. Zachowajmy również rozsądek – napoje mleczne są smaczne, ale powinny być tylko jednym z elementów diety.

Napoje mleczne – jak je spożywać?

Mleko dla dzieci można popijać przy okazji jedzenia różnych posiłków. Może być ono podawane do śniadania lub jako przekąska w ciągu dnia. Warto łączyć je z innymi, wartościowymi produktami – np. kanapką z warzywami. Do ulubionych napojów mlecznych dzieci należy m.in. Monte Drink firmy Zott.