Filtry

Marki

Typ

Jogurty

Wszystkie produkty w Jogurty: znaleziono 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

2
69
 

0,125 kg

21,52 zł/1 kg

7
79
 

0,4 kg

19,48 zł/1 kg

2
99
 

0,128 kg

23,36 zł/1 kg

7
95
 

0,4 kg

19,88 zł/1 kg

z 1

Najlepsze jogurty

Dieta dzieci powinna być bogata w wysokiej jakości posiłki, a w tym również przekąski. Jednym z takich artykułów są jogurty, które nie tylko mają dobry smak, ale też mogą dostarczać do organizmu różne składniki odżywcze. Z bogatym wyborem takich produktów można się zapoznać w kategorii Jogurty na carrefour.pl.

Jogurty dla dzieci – dlaczego warto?

Jogurty mogą być cennym źródłem witamin B2 i B12, a także fosforu, wapnia czy białka. Owe białko należy do najbardziej przyswajalnych i stanowi ważny element w diecie dziecka. Wpływa na odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny, ale również zwiększa odporność maluchów na infekcje, co jest szczególnie istotne u kilkulatków, które często mają problemy zdrowotne.

Jak wybrać jogurty dla dzieci?

Jogurty Danonki, Piątuś czy Zakręcony Mix należą do ulubionych tego typu produktów najmłodszych. Kupując je dla naszych pociech, zwróćmy jednak uwagę na skład tych artykułów. Najlepiej, aby zawierały one jak najmniej cukru, ale oczywiście muszą być jednocześnie smaczne, dlatego warto stawiać na takie, które mają ulubione dodatki naszych dzieci. Mogą to być np. owoce, takie jak truskawki czy banany. Są i takie maluchy, które preferują jogurty kremowe. Oczywiście w pierwszej kolejności powinniśmy patrzeć na wartości odżywcze, które ma dana przekąska.

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu