Musy owocowe

Znaleziono: 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

0,09 kg

32,11 zł/1 kg

2,89 zł

0,09 kg

32,11 zł/1 kg

2,89 zł

400 g

1,65 zł/100 g

6,59 zł

0,4 kg

17,23 zł/1 kg

6,89 zł

z 1

Musy owocowe
 


Delikatne, aksamitne, gładkie musy to jedna z postaci, w jakiej możesz spożyć którąś z pięciu porcji warzyw i owoców zalecanych każdego dnia. Mus owocowy to pyszna i lekka przekąska – i jednocześnie witaminowa bomba. W ofercie sklepu internetowego Carrefour znajdziesz wybór pysznych musów owocowych najlepszych marek, takich jak Bakoma czy Andros.
 
Musy owocowe od Bakomy to strzał w dziesiątkę, jeśli zależy Ci na produktach zdrowych i ekologicznych. Opatrzone certyfikatem unijnym przyznawanym wyrobom rolnictwa ekologicznego („zielonym liściem”), produkowane są z owoców pochodzących z ekologicznych gospodarstw i sadów. Co ważne, nie zawierają żadnych zbędnych dodatków takich jak cukier (słodzone są sokiem jabłkowym) czy barwniki i aromaty. Wygodne opakowanie w formie saszetki pozwala na zabranie musu wszędzie i zjedzenie go w dowolnym momencie.
 
Musy francuskiej firmy Andros kuszą z kolei dużymi kawałkami owoców, które zawarte są w każdym produkcie – soczysta brzoskwinia zatopiona w musie aż prosi się o zjedzenie zamiast niezdrowych przekąsek!

 

Dostępne w naszej ofercie musy owocowe stanowią znakomitą alternatywę dla musów przygotowywanych samodzielnie w domu. Idealne dla zabieganych, do zjedzenia w czasie przerwy czy zabrania ze sobą w podróż. Nasze musy zamówić możesz na stronie sklepu internetowego Carrefour – prześledzisz tu warianty produktów, przeczytasz skład i na spokojnie zastanowisz się, co Ci jest potrzebne. Zamawiaj z dostawą do domu lub wybranego sklepu.