Filtry

Marki

Typ

Batony twarogowe

Wszystkie produkty w Batony twarogowe: znaleziono 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

3
15
 

0,4 szt.

7,88 zł/1 szt.

4
05
 

0,4 szt.

10,13 zł/1 szt.

4
05
 

0,4 szt.

10,13 zł/1 szt.

z 1

Batony twarogowe

Najlepsze batony twarogowe Batony kojarzą się głównie ze słodkimi przekąskami, za którymi przepadają dzieci i dorośli. Tymczasem produkt ten ma zdrowszą i bardziej pożywną alternatywę. Chodzi tutaj o batony twarogowe, które dodają energii i zawierają wartościowe składniki. Mogą one stanowić posiłek w szkole, w pracy czy w domu. Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Batony twarogowe na carrefour.pl.

Batony twarogowe – z czego powstają?

Batony twarogowe produkowane są z wysokogatunkowej masy twarogowej. Ich smak zależy także od dodatków. Produkt może mieć różną polewę. Szczególnie godna uwagi jest polewa z prawdziwej czekolady. Wybierając batony twarogowe, warto oczywiście zwrócić uwagę na ich skład. Jaki procent stanowi masa twarogowa? Jaka jest zawartość cukru? Z czego wykonana jest polewa? To od wartości odżywczych zależy jakość produktu. Ponadto batony twarogowe mają różny smak – waniliowy bądź śmietankowy. Mogą być też polane czekoladą gorzką, mleczną, a także o smaku kokosowym.

Batony twarogowe – dla kogo?

Takie produkty przeznaczone są dla tych, którzy chcą od czasu do czasu przekąsić coś smacznego, ale jednocześnie zależy im, aby taki posiłek nie był bardzo kaloryczny. Batony twarogowe dostarczają sporą dawkę białka – podstawowego budulca naszego organizmu. Dlatego zdecydowanie warto po nie sięgać i zabierać do szkoły, pracy czy na uczelnię.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu