b42be7e8-88c9-494d-8ed9-f43d74874c51
Wróć do listy

Miska Magnetyczna Warsztatowa Okrągła 150 107 76mm 6671

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Miska Magnetyczna Warsztatowa Okrągła 150 107 76mm 6671

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • WYSOKA JAKOŚĆ – taca miski wykonana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długoletnią trwałość.
  • MAGNETYCZNA PODSTAWA – może być ustawiana pod dowolnym kątem.
  • IDEALNY PORZĄDEK – pozwala na utrzymanie w porządku małych elementów metalowych – np. śrubek czy nakrętek.
  • RÓŻNE ROZMIARY – w zestawie znajdują się trzy miski o różnych wymiarach. Nieużywane mogą być włożone jedna do drugiej.
  • SPECYFIKACJA – materiał stal nierdzewna, wymiary dużej miski (szer/wys): 15/3,5cm; wymiary średniej miski (szer/wys): 10,7/3cm; wymiary małej miski (szer/wys): 7,6/2,5cm; waga zestawu: 545g.
szt.

O produkcie

WARSZTATOWA MISKA MAGNETYCZNA - ZESTAW 3 SZTUK WYSOKA JAKOŚĆ – taca miski wykonana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długoletnią trwałość. MAGNETYCZNA PODSTAWA – może być ustawiana pod dowolnym kątem. IDEALNY PORZĄDEK – pozwala na utrzymanie w porządku małych elementów metalowych – np. śrubek czy nakrętek. RÓŻNE ROZMIARY – w zestawie znajdują się trzy miski o różnych wymiarach. Nieużywane mogą być włożone jedna do drugiej. SPECYFIKACJA – materiał stal nierdzewna, wymiary dużej miski (szer/wys): 15/3,5cm; wymiary średniej miski (szer/wys): 10,7/3cm; wymiary małej miski (szer/wys): 7,6/2,5cm; waga zestawu: 545g. SPECYFIKACJA materiał: stal nierdzewna waga zestawu: 545g waga z opakowaniem: 600g WYMIARY duża miska (szer/wys): 15/3,5cm średnia miska (szer/wys): 10,7/3cm mała miska (szer/wys): 7,6/2,5cm wysokość zestawu 6 misek: 6cm W ZESTAWIE 3 miski Utrzymanie małych, metalowych elementów w porządku nie jest prostym zadaniem. Wiedzą o tym wszyscy właściciele warsztatów i użytkownicy garaży. Miska magnetyczna to nieoceniona pomoc, dzięki której już nigdy nie zgubisz potrzebnych części . Miska do warsztatu pozwoli Ci uporządkować małe metalowe akcesoria i sprawi, że będziesz mieć je zawsze pod ręką. Magnetyczna miska warsztatowa to akcesorium, które przyda się nie tylko w przydomowym warsztacie, ale również w garażu. To również świetny sposób na utrzymanie w jednym miejscu śrubek i gwoździ podczas drobnych napraw domowych czy remontów. Z miską do warsztatu już nigdy nie zdarzy Ci się, że po złożeniu szafy zostanie jedna niewykorzystana śrubka, która gdzieś się zagubiła wcześniej na podłodze. W zestawie znajdują się 3 miski magnetyczne o średnicach 150, 107 i 76mm . Takie wymiary pozwalają na ułożenie nieużywanych misek warsztatowych jedna w drugiej , dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. Miski do warsztatu posiadają specjalną, gumowaną podstawę magnetyczną , dzięki czemu można je ustawić pod każdym, dowolnym kątem w dogodnym miejscu na powierzchni metalowej. Tak ustawiona miska metalowa nie będzie się przesuwać, nie upadnie i nie wysypiemy przypadkiem jej zawartości poprzez przypadkowe szturchnięcie. Doskonale trzyma włożone do niej metalowe przedmioty – nawet jeśli ustawiona jest pod kątem. Miska do warsztatu posiada tacę wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej , co jest gwarancją trwałości na lata. Dzięki gumowanej podstawie miska warsztatowa nie rysuje i nie niszczy powierzchni, na których stoi . Miska magnetyczna to „dodatkowa ręka” każdego mechanika, która trzyma małe, metalowe elementy i pilnuje, by się nie zgubiły. Kod produktu: 6671
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
25,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię