Filtry

Królik

Wszystkie produkty w Królik: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

59
99
 

~ 1,5 kg

39,99 zł/1 kg

39
99
 

~ 1 kg

z 1

Mięso z królika – zdrowe i lekkostrawne

Mięso królicze to źródło wartościowego białka oraz łatwo przyswajalnych witamin i minerałów. Ma delikatny smak i jest niskokaloryczne, dlatego będzie odpowiednim wyborem dla osób na diecie. Wyroby z królika mogą spożywać dzieci od 6 miesiąca życia, gdyż jest lekkostrawne i bogate w wartości odżywcze. Zawiera niewiele tłuszczu, dlatego powinno stanowić podstawę w jadłospisie osób obciążonych chorobami układu krążenia.

Mimo swoich niezaprzeczalnych zalet, mięso królicze nie jest tak powszechnie wykorzystywane, jak inne gatunki. Wbrew powszechnej opinii jego przygotowanie nie wymaga specjalnych umiejętności ani doświadczenia kulinarnego. Królika możesz upiec, usmażyć lub wykorzystać jako bazę na wywar do zupy. Jest tak doskonały w smaku, że nie wymaga czasochłonnego marynowania. Wystarczy, że dodasz do niego ulubione zioła, przyprawy i dodatki, aby przygotować wyśmienite danie.

 Świeże mięso z królika

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi hodowcami, którzy dostarczają nam najwyższej jakości mięso. Jest ono pozyskiwane z królików karmionych specjalnymi paszami, co korzystnie wpływa na smak i wartości odżywcze końcowego produktu. U nas kupisz zarówno całe tusze królicze, jak i wybrane części podzielone na porcje. Mięso możesz zamrozić lub od razu wykorzystać do przygotowania potraw. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane produkty są świeże, posiadają niezbędne certyfikaty i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Wyroby są pakowane w warunkach chłodniczych i z zachowaniem najwyższych standardów higieny.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu