Filtry

Dziczyzna

Znaleziono: 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

29
14
 

54,99 zł/1 kg

59
99
 

99,99 zł/1 kg

65
99
 

109,99 zł/1 kg

80
00
 

199,99 zł/1 kg

z 1

Dziczyzna – wykwintne mięso dla wymagających

W Polsce dziczyzna jest uważana za szlachetne mięso o wyjątkowych walorach smakowych. Jest ceniona za doskonałe wartości odżywcze i stanowi podstawę wielu tradycyjnych dań kuchni staropolskiej. Dziczyznę pozyskuje się ze zwierząt łownych żyjących na wolności, dlatego mięso jest wolne od antybiotyków i sztucznych dodatków. Zalicza się je więc do wyrobów ekologicznych, gdyż powstaje w naturalnych warunkach bez udziału hodowców.

Dziczyzna jest niskokaloryczna, bogata w żelazo, witaminy z grupy B oraz łatwo przyswajalne białko. Najczęściej mięso pochodzi z jelenia, sarny, dzika lub wolno żyjących kaczek i zająców. Zwierzęta są odławiane o określonej porze roku, co gwarantuje najlepszy smak mięsa. Podlega ścisłej kontroli weterynaryjnej, dlatego jest bezpieczne i dopuszczone do spożycia na podstawie uzyskania pozytywnych wyników badań.

Dziczyzna – szlachecki smak

Oferowane produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są świeże i pełne wartości odżywczych. Asortyment obejmuje surowe mięso lub porcje poddane wstępnej obróbce termicznej. U nas kupisz m.in. szynkę lub gulasz z dzika, comber jeleni oraz udziec z sarny.

Dziczyzna wyśmienicie smakuje po upieczeniu z dodatkiem aromatycznych ziół. Mięsne kawałki możesz także zamarynować, a następnie upiec lub usmażyć i podawać z ulubionymi dodatkami. Nadaje się również do mrożenia, bez ryzyka, że po wyjęciu z chłodni straci swoje wartości odżywcze i delikatny smak.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu