10fd850a-7f93-4916-b865-8044eaafa466
Wróć do listy

Metalowa Półka Szafka Na Buty Obuwie Regał Stojak 5345

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Metalowa Półka Szafka Na Buty Obuwie Regał Stojak 5345

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • METALOWA STRUKTURA – metalowe słupki oraz półki z kratek gwarantują stabilność oraz wytrzymałość, a przy tym dobrą widoczność znajdujących się na poszczególnych poziomach rzeczy.
  • REGULACJA POZIOMU PÓŁEK – możliwość ustawienia wysokości półek w zależności od indywidualnych potrzeb. Razem aż 21 możliwych wysokości półek do dyspozycji.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (szer/dł/wys) 63,5/25,5/91,5cm; waga 3,3kg; wykonana z metalu i tworzywa.
  • OSŁONA NÓŻEK – plastikowe nakładki na nóżki zabezpieczają przed zarysowaniami powierzchnię, na której ustawiona jest szafka.
  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – przeznaczona do przechowywania obuwia, ale doskonale sprawdzi się także w łazience, spiżarni, piwnicy, na strychu lub w garażu bądź warsztacie.
szt.

O produkcie

PÓŁKA NA OBUDOWIE METALOWA REGULOWANA METALOWA STRUKTURA – metalowe słupki oraz półki z kratek gwarantują stabilność oraz wytrzymałość, a przy tym dobrą widoczność znajdujących się na poszczególnych poziomach rzeczy. REGULACJA POZIOMU PÓŁEK – możliwość ustawienia wysokości półek w zależności od indywidualnych potrzeb. Razem aż 21 możliwych wysokości półek do dyspozycji. SPECYFIKACJA – wymiary (szer/dł/wys) 63,5/25,5/91,5cm; waga 3,3kg; wykonana z metalu i tworzywa. OSŁONA NÓŻEK – plastikowe nakładki na nóżki zabezpieczają przed zarysowaniami powierzchnię, na której ustawiona jest szafka. SZEROKIE ZASTOSOWANIE – przeznaczona do przechowywania obuwia, ale doskonale sprawdzi się także w łazience, spiżarni, piwnicy, na strychu lub w garażu bądź warsztacie. SPECYFIKACJA materiał: stal wymiary (szer/dł/wys): 63,5/25,5/91,5cm wymiary półki (szer/dł): 60/23cm waga zestawu: 3,3kg REGULACJA - AŻ 21 MOŻLIWYCH POZIOMÓW WYSOKOŚCI PÓŁEK Aby zmienić wysokość półki, wystarczy obniżyć zatyczki blokujące do danego poziomu na stelażu i obniżyć półkę nakładając jej otwory na zatyczki blokujące. Uporządkowany korytarz bądź przedpokój, w którym przechowywane są buty, to nie tylko większy ład, ale również komfort jego użytkowania. Metalowa półka na obuwie umożliwi ustawienie dużej liczby par butów, co zaoszczędzi miejsce i zagwarantuje łatwy dostęp do nich. Aż 4 poziomy półek pomieszczą dużą ilość butów (ok. 12-13 par). Półki są wykonane z metalowych prętów oraz rurek, dzięki czemu są przewiewne. W deszczowe dni pozwoli to na szybkie wysychanie butów , które po wstępnym wytarciu są odstawiane na szafkę. Dzięki temu nie pojawią się nieprzyjemne zapachy, a obuwie będzie utrzymywane w dobrej kondycji, co sprawi, że będzie mogło służyć przez długi czas. Struktura metalowej kratki gwarantuje także dobrą przejrzystość, dzięki czemu łatwo dostrzec, co znajduje się na danej półce. Powierzchnia metalowej szafki jest łatwa do utrzymania w czystości, a ponadto atrakcyjnie się prezentuje i może stanowić ciekawy element wystroju wnętrz. Regał na buty jest także prosty w montażu. Wystarczy złożyć go bez użycia dodatkowych narzędzi. Regał nie posiada niebezpiecznych, ostrych krawędzi, dzięki czemu nie powoduje ryzyka zahaczeń i uszkodzeń odzieży lub obuwia. Każda z półek może być dowolnie regulowana, co umożliwia dopasowanie wysokości między nimi w zależności od indywidualnych potrzeb. Mebel można z powodzeniem stosować także w łazience, gdzie może służyć jako stojak na ręczniki. Półka może być także ustawiona w jakimkolwiek innym pomieszczeniu, w którym wymagane jest dodatkowe miejsce na ustawianie różnego rodzaju przedmiotów. Sprawdzi się w spiżarni, w piwnicy bądź na strychu, a także w warsztacie, czy też garażu. Nóżki zabezpieczone są nakładkami, co zabezpiecza przed zarysowaniem podłogi. PÓŁKA POMIEŚCI AŻ 12-13 PAR BUTÓW Kod produktu: 5345
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
49,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię