d784141a-2df4-407b-b76b-86985fe79f07
Wróć do listy

Mata Uniwersalna pod Fotelik Fotel Samochodowy 6299

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Mata Uniwersalna pod Fotelik Fotel Samochodowy 6299

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • WODOODPORNA – część pod siedziskiem podszyta gęstym, nieprzemakalnym materiałem poliestrowym.
  • ANTYPOŚLIZGOWA – podszycie z gęstego poliestru pod siedziskiem oraz faktura części wierzchniej zabezpieczają przed przesuwaniem się.
  • ŁATWA W CZYSZCZENIU – można czyścić powierzchniowo lub prać w całości z uwagi na wykonanie w 100% z poliestru.
  • SZYBKI MONTAŻ – elastyczna tasiemka pozwala szybko i stabilnie zamocować matę.
  • SPECYFIKACJA – wymiar całkowity (dł/szer) 125/49cm, wymiar siedziska (dł/szer) 46/45cm, wymiar oparcia (dł/szer) 63/49cm, waga 240g.
szt.

O produkcie

MATA POD FOTELIK SAMOCHODOWY WODOODPORNA – część pod siedziskiem podszyta gęstym, nieprzemakalnym materiałem poliestrowym. ANTYPOŚLIZGOWA – podszycie z gęstego poliestru pod siedziskiem oraz faktura części wierzchniej zabezpieczają przed przesuwaniem się. SPECYFIKACJA – wymiar całkowity (dł/szer) 125/49cm, wymiar siedziska (dł/szer) 46/45cm, wymiar oparcia (dł/szer) 63/49cm, waga 240g. SZYBKI MONTAŻ – elastyczna tasiemka pozwala szybko i stabilnie zamocować matę. ŁATWA W CZYSZCZENIU – można czyścić powierzchniowo lub prać w całości z uwagi na wykonanie w 100% z poliestru. SPECYFIKACJA wymiar całkowity (dł/szer): 125/49cm materiał: 100% poliester wymiar siedziska (dł/szer): 46/45cm wymiar oparcia (dł/szer): 63/49cm waga: 240g NA TEJ AUKCJI KUPUJESZ PRODUKT POLSKI DZIĘKI SWOJEMU KSZTAŁTOWI, MATA PASUJE DO SAMOCHODÓW W KTÓRYCH MONTUJE SIĘ FOTELIKI SYSTEMEM ISOFIX. Utrzymanie czystości w aucie, w którym podróżują dzieci, bywa sporym wyzwaniem. Mata pod fotelik samochodowy pozwoli na ochronę tapicerski siedzenia , a także znacznie ułatwi sprzątanie . Mata wykonana jest z wytrzymałego materiału poliestrowego, który łatwo się czyści , gdyż zabrudzenia nie wnikają w strukturę włókien . Siedzisko jest dodatkowo podszyte gęstym poliestrem, który stanowi warstwę wodoodporną . Mata ochronna jest łatwa w montażu – wystarczy rozłożyć ją na siedzeniu i zamocować do zagłówka za pomocą elastycznej tasiemki przyszytej w górnej części oparcia. Dwie kieszenie znajdujące w dolnej części maty pozwolą na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Z zewnątrz wykonane są z perforowanego materiału, co pozwala szybko sprawdzić, co znajduje się w środku. Cała mata ochronna może być prana w pralce. Mata pasuje do większości standardowych siedzeń samochodowych i pod większość fotelików samochodowych , zarówno tych montowanych przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, także tych montowanych w systemie ISOFIX. DWIE KIESZONKI Z SIATECZKI NA ZABAWKI I AKCESORIA ELASTYCZNA TASIEMKA DO MONTAŻU NA ZAGŁÓWKU ANTYPOŚLIZGOWY MATERIAŁ, WODOODPORNY SPÓD MATY Kod produktu: 6299
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
24,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię