Kategorie
Filtry

Produkty marki Profi

Znaleziono: 9 produktów

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

5
69
 

0,25 kg

22,76 zł/1 kg

2
99
 

0,131 kg

22,82 zł/1 kg

2
99
 

0,131 kg

22,82 zł/1 kg

2
99
 

0,131 kg

22,82 zł/1 kg

5
39
 

0,25 kg

21,56 zł/1 kg

5
69
 

0,25 kg

22,76 zł/1 kg

2
99
 

0,131 kg

22,82 zł/1 kg

2
99
 

0,131 kg

22,82 zł/1 kg

2
99
 

0,131 kg

22,82 zł/1 kg

z 1

Profi – produkty znane od pokoleń

Profi to firma, która wyrosła na jednego z liderów w produkcji żywności w Polsce, która słynie między innymi z wyrobów pysznych pasztetów. Sekretem sukcesu przedsiębiorstwa są unikalne receptury i misja firma, oparta na tradycyjnych wartościach i prostocie smaków. Marka nieustannie wprowadza na rynek ciekawe nowości produktowe i dba o innowacje.

Misja Profi

W czym tkwi sekret marki Profi? Produkty to pyszne, zwyczajne jedzenie, które jest szeroko dostępne i przystępne cenowo. Marka od lat wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów, ale także współpracowników , budując relację i dbając o zachowanie najwyższych standardów. Dzięki temu produkty firmy Profi spotykają się ze świetnym odbiorem.

Producent Profi – historia firmy

Rozpoczęcie działalności Profi sięga 1993 roku. Firmę założyło sześciu współpracowników, których celem była produkcja pysznych i dostępnych dla wszystkich pasztetów. Jak się później okazało pomysł, a przede wszystkim jego wykonanie były strzałem w dziesiątkę. Firma bardzo prężnie się rozwijała, a Zarząd inwestował w kolejne maszyny i linie produkcyjne oraz wprowadzał do sprzedaży wiele innowacji produktowych, systematycznie rozszerzając ofertę. Jedną z największych innowacji Profi było wprowadzenie do sprzedaży pasztetów w bardzo wygodnych i lekkich puszkach, które łatwo się otwierało.

Kolejne lata istnienia Profi to wiele sukcesów i ciągły rozwój. W roku 2000 firma została ogłoszona liderem wśród producentów pasztetów. Trzy lata później w sprzedaży pojawiły się gotowe zupy w tak zwanych softpakach, a za kolejne cztery – gotowe dania obiadowe. Ważnym momentem w historii firmy było pojawienie się w sprzedaży linii produktów pod nazwą Pasztet Dworiski, a także zupełnie nowej marki zup – Jemy Jemy.

Produkty Profi – szeroka oferta dla każdego

Co takiego znajduje się w ofercie Profi? Producent słynie z wyrobów pasztetów, które już od ponad 30. lat cieszą się niezmienną popularnością i z miesiąca na miesiąc zyskują kolejnych nowych odbiorców. Ciekawą opcją pasztetów jest marka Pasztetów Dworskich, czyli wyrobów wykonywanych z najlepszych gatunków mięsa i wyszukanych dodatków smakowych, które są wolne od sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i konserwantów.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie Profi? Gotowe zupy Jemy Jemy, które dostępne są w wygodnych opakowaniach i są gotowe do zjedzenia w kilka minut. Dzięki tradycyjnym recepturom oraz odpowiedniemu doborowi składników smak zup Jemy Jemy docenia szerokie grono konsumentów, którzy często po nie sięgają.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu