Kategorie
Filtry

Produkty marki Bros

Znaleziono: 8 produktów

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

12
99
 
15,59 zł najniższa cena

0,05 l

259,80 zł/1 l

-17%
18
59
 

0,4 l

46,48 zł/1 l

6
49
 

1 szt.

15
99
 
19,99 zł najniższa cena

1 szt.

-20%
15
99
 
21,19 zł najniższa cena

0,09 l

177,67 zł/1 l

-25%
7
09
 

1 szt.

18
49
 

0,3 l

61,63 zł/1 l

14
99
 
19,29 zł najniższa cena

0,09 l

166,56 zł/1 l

-22%

z 1

Bros – w trosce o zieleń

Bros to marka, która towarzyszy nam od ponad 20. lat. Ten popularny producent preparatów pomocnych w walce ze szkodnikami pozwala nam dbać o tereny zielone, a także wypoczywać bez konieczności doganiania się od much czy komarów. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy lubią wypoczynek na świeżym powietrzu, a także hodowców roślin i miłośników zadbanych ogrodów.

Bros – firma na medal

Firma Bros od lat zajmuje miejsce niekwestionowanego lidera wśród producentów trutek na szkodniki i preparatów do roślin kwitnących i zielonych. Produkty Bros pomagają uporać się z problemem komarów, much, mrówek, karaluchów czy moli, pojawiających się w naszych domach, ogrodach oraz na terenach zielonych, gdzie aktualnie przebywamy. Produkty firmy Bros wyróżnia bardzo wysoka skuteczność działania, dzięki czemu zyskały sobie sympatię i zaufanie Klientów na całym świecie.

Bros – produkty

Bros to firma, która systematycznie poszerza asortyment swoich produktów. Domeną marki jest tworzenie preparatów skutecznych, bezpiecznych, przystępnych cenowo, a także długotrwałych w działaniu. Producent przykłada dużą wagę do wygody korzystania z sygnowanych logo wyrobów, stąd też spora troska o projekty oraz funkcjonalność opakowań.

Jakie preparaty można znaleźć w ofercie Bros? Firma polska zajmuje się przede wszystkim produkcją preparatów, których celem jest odstraszanie nieproszonych gości w domach i ogrodach. Jakich konkretnie? W portfolio producenta znajdziemy przede wszystkim specyfiki mające na celu odstraszać krety, muchy, karaluchy, ślimaki, mszyce, nornice, szerszenie, kleszcze, komary, a także… psy i koty. Co istotne wiele z produktów można stosować bezpośrednio na skórę, dzięki czemu ich działanie jest skuteczniejsze.

Firma Bros koncentruje swoje działania również wokół produkcji wysokiej jakości preparatów wspomagających odpowiedni wzrost roślin. Pod submarką Bopon można znaleźć między innymi nawozy oraz odżywki do krzewów i innych roślin ogrodowych, a także kwiatów doniczkowych.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu