Kategorie
Filtry

Produkty marki BRITA

Znaleziono: 14 produktów

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

59
99
 

1 szt.

25
99
 

1 szt.

51
99
 

2 szt.

26,00 zł/1 szt.

119
00
 

1 szt.

45
99
 

2 szt.

23,00 zł/1 szt.

59
99
 

1 szt.

23
99
 

1 szt.

74
99
 

3 szt.

25,00 zł/1 szt.

59
99
 

1 szt.

59
99
 

3 szt.

20,00 zł/1 szt.

69
99
 

3 szt.

23,33 zł/1 szt.

138
00
 

6 szt.

23,00 zł/1 szt.

z 1

Brita – produkty znane miłośnikom wody

Mówi się, że woda to życie. Jest nam niezbędna do życia niemal tak samo jak tlen. Wie o tym marka Brita, której misja skupia się na tworzeniu zaawansowanych rozwiązań filtrujących wodę. Dlaczego Brita? Produkty nie tylko znacznie ułatwiają dostęp do wody pitnej. Koncentrują się również na minimalizacji plastikowych odpadów, a wszystko to w trosce o zdrowie i naszą planetę.

Producent filtrów Brita

Misją marki Brita jest dążenie do tego, by ograniczyć ilość plastiku. Firma dąży do tego poprzez tworzenie rozwiązań, takich jak filtry do wody oraz butelki czy karafki, które pozwalają w wygodny sposób filtrować klasyczną kranówkę. Dzięki temu nie musimy kupować kolejnych zgrzewek wody mineralnej (gazowanej lub nie) i generować przy tym ton plastikowych odpadów rocznie. Decydując się na rozwiązania Brita żyjemy w zgodzie z naturą. To też oszczędność pieniędzy i po prostu wygoda. Zamiast iść do sklepu czeka nas jedynie wyprawa do kuchni, by w mgnieniu oka zyskać taką ilość wody, która od razu nadaje się do spożycia, jaką aktualnie potrzebujemy.

Brita – produkty stworzone z myślą o planecie

Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki Brita? Firma słynie przede wszystkim z butelek z filtrem, które można zabrać ze sobą wszędzie – do domu, pracy, na siłownię czy spacer po parku. Butelka zapewni nam czystą i smaczną wodę, gdziekolwiek jesteśmy i pozwoli szybko nawodnić się nawet w najbardziej upalny dzień. Butelki dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu wersję dla siebie znajdą zarówno Panie, jak i Panowie.

Co takiego jeszcze można znaleźć pod logo Brita? Produkty, takie jak karafki i dzbanki filtrujące. Podczas gdy butelka zazwyczaj dedykowana jest jednej osobie ze względów higienicznych, z dzbanków czy filtrów z powodzeniem może korzystać cała rodzina i grupa przyjaciół. Pojemniki wyposażone w skuteczne filtry pozwalają otrzymać i magazynować dobrej jakości wodę pitną. Nowoczesny i bardzo estetyczny wygląd sprawia, że z powodzeniem możemy ustawić je na stole w jadalni czy kuchennym blacie. W ofercie Brita dostępne są także filtry do wody On Tap montowane bezpośrednio w kranie w kuchni.

Brita – producent inteligentnych filtrów

Filtry do wody, podobnie jak wszystko inne, po jakimś czasie tracą swoje właściwości. Skąd będziemy wiedzieć, że właśnie nadszedł ten moment? Specjalny wskaźnik zasygnalizuje nam, kiedy należy wymienić filtr.

Producent Brita – historia w dużym skrócie

Pierwsze filtry marki Brita były wytwarzane własnoręcznie przez założyciela firmy Heinza Hankammera. Pomysłodawca i wytwórca bardzo szybko opatentował swój produkt i w mgnieniu oka zmienił malutką firemkę w prężnie działające przedsiębiorstwo. Siedziba Brita znajduje się w niemieckim mieście Taunusstein. Obecnie produkty sygnowane logo marki dostępne są nie tylko w Polsce, ale również dziesiątkach krajów na całym świecie.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu